Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebny parwnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Potrzebny parwnik (/Temat-Potrzebny-parwnik-160141)

Strony: 1 2


Potrzebny parwnik - zila - 19-12-2018 15:18

Na stronie reklamowałem firmę CashBack. Podawałem tam informacje o firmach, które dołączały do firmy CashBack. Była tam firma Bet At Home - nie wiedząc, że w naszym kraju reklamować tej firmy nie można zamieściłem ją na www. Polski zarząd firmy też mi nic nie mówił, że u nas Bet At Home jest niedozwolone...

Teraz prowadzone jest przeciw mnie postępowanie karne z Opola, stąd szukam prawnika, gdyż czuję się nie winny.

Co innego, gdybym świadomie złamał prawo.


RE: Potrzebny parwnik - Leśniczy - 19-12-2018 15:31

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.


RE: Potrzebny parwnik - rachman - 19-12-2018 16:32

Niestety j.w. - nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności. Nie stawiaj się tylko dogaduj bo jest paragraf to i kara musi być - walcz o najniższą.


RE: Potrzebny parwnik - szykiryki - 19-12-2018 16:37

Ale, że jak? Szukasz wirtualnego prawnika?
Szukaj specjalisty w swoim mieście, umów się na konsultacje prawne, wyłóż problem i tyle. Powie Ci, jak postępować w tym konkretnym przypadku.


RE: Potrzebny parwnik - BlueYes.eu - 20-12-2018 09:33

Poszukaj bezpłatnej porady prawnej i dowiedz się co robić w tym kierunku.


RE: Potrzebny parwnik - Arczit - 20-12-2018 11:21

Tak jak wyżej. Leć do lokalnego prawnika i przedstaw sprawę. W internecie znajdziesz wielu "znawców", ale czy warto ryzykować dla 50zł?


RE: Potrzebny parwnik - rachman - 20-12-2018 12:25

Bez przesady. Są specjaliści ale ceny nie są dużo niższe niż w realu a obsługa lepsza bo kierują sprawę do speca a nie że jeden gość rzekomo zna się i specjalizuje we wszystkim. Już się tak przejechałem w realu...


RE: Potrzebny parwnik - Arczit - 20-12-2018 12:32

(20-12-2018 12:25)rachman napisał(a):  Bez przesady. Są specjaliści ale ceny nie są dużo niższe niż w realu a obsługa lepsza bo kierują sprawę do speca a nie że jeden gość rzekomo zna się i specjalizuje we wszystkim. Już się tak przejechałem w realu...

Chodziło mi bardziej o "znawców" w pojęciu internetowych szeryfów prawa typu:
- nie znam się, ale dołożę 3 grosze od siebie.

Nie miałem zamiaru negować internetowych porad prawników. A raczej zaznaczyć że lepiej szukać pomocy na forum prawniczym / prawnym a nie tutaj.
I lepiej zainwestować te 50 zł na poradę prawnika, który swoim imieniem i nazwiskiem będzie w stanie podpisać się pod tym co mówi/radzi.


RE: Potrzebny parwnik - Assasinoo - 20-12-2018 14:24

Przygotuj się na ładne kilka tysięcy zł grzywny, to załatwi sprawę.. Chyba, że wolisz się sądzić.


RE: Potrzebny parwnik - twardy - 20-12-2018 14:37

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia, zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj,
zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z polsatu.

****

https://forumprawne.org/

U mnie przy urzedzie miasta kilka razy w tygodniu prawnik udziela darmowych porad, moze u siebie czegos takiego poszukaj jak nie chcesz wydawac pieniaszkow.