Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal NajpiekniejszeNastolatki.pl + Fanpage 21k + 2 fejk konta fb Aukcja BCM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Portal NajpiekniejszeNastolatki.pl + Fanpage 21k + 2 fejk konta fb Aukcja BCM (/Temat-Portal-NajpiekniejszeNastolatki-pl-Fanpage-21k-2-fejk-konta-fb-Aukcja-BCM-160131)



Portal NajpiekniejszeNastolatki.pl + Fanpage 21k + 2 fejk konta fb Aukcja BCM - Leśniczy - 18-12-2018 23:03

1.Nazwa przedmiotu : Portal najpiekniejszenastolatki.pl
2.Opis przedmiotu :

W ciągu ostatnich trzech tygodni na stronę weszło w sumie ponad 5100 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali łącznie 7400 sesji i 71000 wyświetleń. Pojawiają się już użytkownicy powracający, aktualnie jest ich 16%.
W serwisie w tym czasie zostało zarejestrowanych już ponad 370 kont użytkowników.
Z ciekawostek, strona "posiada" swój tag #najpiekniejszenastolatki na wykop.pl, który ma już 100 obserwujących. Wrzucając pod niego zdjęcia ze znakiem wodnych też wpada sporo wejść bezpośrednich.

3 tygodnie temu wrzuciłem banerki z odnośnikami do programu na Mylead, uzbierało się 100zł od tego czasu. Konwersja 3,5%, podobno słaba, ale nie wiem za bardzo jak to ulepszyć.


Podsumowując, w skład całego licytowanego pakietu wchodzą:

- domena najpiekniejszenastolatki.pl opłacona do września 2019

- wszystkie pliki strony - łącznie ze zrobionym specjalnie dla niej, unikatowym stylem graficznym, bazą danych, dodatkowo plik roboczy z logo

- W sumie 4 fanpage z aktualną ilością lajków 21600

Najpiękniejsze Nastolatki - Fanpage strony założony przeze mnie jeszcze kilka lat temu - 2650 lajków
Seksowne Polskie Dziewczyny - 2580 lajków
Cudowne Polskie Dziewczyny - 6100 lajków
Najlepsze Dupeczki - 10300 lajków

- Dwa fejkowe konta Facebook, znajomi praktycznie sami mężczyźni z Polski, nazwijmy to zainteresowani dziewczynami (napaleńcy) - w skrzynkach setki, jak nie już tysiące wiadomości. Do każdego konta dodaję paczkę kilkudziesięciu zdjęć które można wykorzystać, jeśli ktoś ma cierpliwość do takich metod Wink Konta są również dodane do kilku grup "randkowych" na których nie raz wrzucałem jakieś zdjęcia i dostawałem po kilkaset lajków.

Konto dziewczyny, staż 5 lat, 900 znajomych i rośnie
Konto dziewczyny, staż 7 lat, 2400 znajomych i rośnie - to ma również funkcję redaktora na fanpage 34k Like, niestety martwym.

LINK DO AUKCJI: https://allegro.pl/najpiekniejszenastolatki-pl-fanpage-21k-zarabia-i7733638903.html

3.Zdjęcia : Allegro
4.Kontakt : PW lub Allegro
5.Cena : Licytacja od 1zł https://allegro.pl/najpiekniejszenastolatki-pl-fanpage-21k-zarabia-i7733638903.html
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Allegro


Portal NajpiekniejszeNastolatki.pl + Fanpage 21k + 2 fejk konta fb Aukcja BCM - Hybrid1990 - 23-12-2018 21:21

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.