Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka Pytan Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Kilka Pytan Pomocy! (/Temat-Kilka-Pytan-Pomocy-160130)



Kilka Pytan Pomocy! - domancmg - 18-12-2018 23:02

Witam. Znowu ja ... Mam kilka pytan.
1. W jaki sposob moge sprawdzic np ile wyswietlen dziennie ma moja strona jest jakis dobry plugin do tego na wordpressie czy cos ?
2. Wgralem ta wtyczke SEO i nie pokazuje zadnych bledow. Czy moge cos jeszcze zrobic w niej zeby byla lepiej pozycjonowana czy jak to wgl skonfigurowac.
3. Jak moge zarabiac z mojej strony poza ADSense ? jest jeszcze jakas inna opcja ?


RE: Kilka Pytan Pomocy! - patttson - 18-12-2018 23:08

1. Google Analytics
2. Jaka wtyczke i jakich bledow...
3. affiliacja? sms? skracanie (xD)? sprzedaz?


RE: Kilka Pytan Pomocy! - Kamil Lewandowski - 18-12-2018 23:09

1. Google Analitycs.
2. Pozycjonowanie to trochę skomplikowana sprawa, ale przede wszystkim liczy się treść.
3. AdSense to również ciężki orzech, ale da się na tym zarobić.


RE: Kilka Pytan Pomocy! - domancmg - 18-12-2018 23:26

Wiec jeszcze raz sory ze tak pytam o wszystko ale po prostu chcialbym sobie to jakos poukladac w glowie ...
Jeszcze raz punkty:
2. Czyli pozycjonowanie sklada sie na to np szybkosc wczytywania strony, ladowania zdjesc itd tak ? i to mi da ze moja strona bedzie wyswietlana w google w wyzszym punkcie ale zarobkow w sumie z tego zadnych ?
3. Chodzi mi o darmowe sposoby zarobku z strony. Sprawa wyglada tak ... Jestem Grafikiem Tworze strony, oferuje typy bukmacherskie (http://www.idomanski.com.pl) oferata w miare szeroka i pasuje pod to tylko chodzi mi tutaj jak poza tym zbierac kase np z wyswietlen czy reklam . bo ludzie pisza ze zarabiaja na blogach po 250-400 zl na miesiac wiec pytam sie wlasnie jak ? moglby ktos wymienic te sposoby i do kazdego jakis link z poradnikiem gdzie naprawde jest opisane krok po kroku bo jestem serio zielony w temacie a naprawde chcialbym ogarnac ta wiedze bo bardzo mnie to nurtuje ...


RE: Kilka Pytan Pomocy! - patttson - 18-12-2018 23:55

2. To o czym mówisz to raczej optymalizacja. Pozycjonowanie da Ci to, ze Twoja strona bedzie w top 10/15/20/100 wyszukiwań google. Zarobki? Z pozycjonowania żadnych, ale im strona wyżej, tym więcej osób na nią wejdzie, a co za tym idzie większa szansa na skorzystanie z usług.
3. Odpusc juz sobie te reklamy, bo po 1 nie wydaje mi sie, zebys na takim poziomie wypozycjonował stronę z takimi frazami, po drugie imo masz za dużą ofertę, żeby jeszcze coś z tym robić.


RE: Kilka Pytan Pomocy! - azzaz - 19-12-2018 00:31

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to zacznij od przeczytania tego:

https://sprawnymarketing.pl/wp-content/uploads/2012/03/poradnik_seo_dla_poczatkujacych.pdf

Natomiast na Twoim miejscy zajmował bym się pozycjonowaniem pobocznie teraz, a bardziej skupił na innych metodach pozyskiwania ruchu typu social media, szeptanka po forach, spam na chomiku etc.


RE: Kilka Pytan Pomocy! - Bartezx1997 - 19-12-2018 01:23

(19-12-2018 00:31)azzaz napisał(a):  [...] szeptanka po forach

Przecież właśnie to robi beka


RE: Kilka Pytan Pomocy! - domancmg - 19-12-2018 16:09

okej dzieki bardzo za pomoc. Moze ktos podeslac jeszcze jakis poradnik jak pozyskac ruch w social media ? i jakie strony polecacie do szeptania na forum ?
i czy surfbary pomoga pozyskac takie cos ?


RE: Kilka Pytan Pomocy! - EfectiveWork - 19-12-2018 19:26

To forum ma bardzo dużo wartościowych tematów. Wystarczy na spokojnie z chłodną głową je przejrzeć a znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informację, gwarantuję !