Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię dużą ilość nowych kont email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię dużą ilość nowych kont email (/Temat-Kupie-duza-ilosc-nowych-kont-email-160122)



Kupię dużą ilość nowych kont email - EfectiveWork - 18-12-2018 16:57

Cześć Smile

Tak jak temat wskazuję kupię dużą ilość nowych adresów email. Najważniejsze dla mnie czynniki to takie aby adresy składały się z imienia i nazwiska albo przypominały imię i nazwisko. Konta te muszą być zarówno damskie jak i męskie. Nie ma dla mnie znaczenia gdzie będą założone. Najważniejsze aby były aktywne i spełniały powyższe kryteria.

Na chwilę obecną potrzebuje 200 męskich i 200 damskich kont.

Zainteresowane osoby wraz z propozycją cenową proszę o kontakt PW.

Pozdrawiam


RE: Kupię dużą ilość nowych kont email - imadlo - 18-12-2018 17:36

Jak coś mam od ręki 20 nie używanych kont założonych rok temu na o2 za piątaka.


RE: Kupię dużą ilość nowych kont email - ToxicIce - 21-12-2018 02:44

Wysłałem PW


Kupię dużą ilość nowych kont email - Admin - 14-09-2019 15:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.