Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia (/Temat-Rozwiazane-Ultimate-Wallpaper-blad-zamowienia-16012)



[Rozwiązane]Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Marciniak1995 - 02-11-2010 21:23

Witam. Chciałem zamówić Ultimate Wallpaper Gold. Gdy uzupełniłem już dane w paypal wyskoczył błąd, że transakcja nie może zostać sfinalizowana, ponieważ karta kredytowa jest błędna czy coś takiego. A wszystko jest OK z kartą, aktywna jest.
Proszę o pomoc.


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - kubaaa - 02-11-2010 21:32

A czy masz konto w mBanku?
Podobno PayPal nie przyjmuje kart od mBanku z jakie powodu. Jaką masz kartę Visa Electron czy inną np. z delfinkiem?


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Marciniak1995 - 02-11-2010 21:35

Posiadam konto w ING Banku Śląskim. Kartę mam Visa.


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Yanke$ - 04-11-2010 06:35

Nie wiem czemu.. Ja z normalnego konta, bez potwierdzonej karty bankowej mogłem zamówić UW. Może spróbuj założyć drugie konto na PP, przesłać sobie i zamówić tapetkę z tego drugiego(niepotwierdzonego) konta. Powinno pomóc.


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Marciniak1995 - 04-11-2010 16:50

Kurczę, proszę o inne wypowiedzi.
Nie mogę z normalnego konta przelać bo mi błąd wyskakuje, że nie zweryfikowano mojej karty;/
Konto 2 próbowałem założyć na PP i również nie działa;/


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Grub63 - 05-11-2010 23:56

To zweryfikuj tą kartę i po kłopocie :idea:


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - cinexik - 09-11-2010 13:45

jak kupujesz tapetkę to tam jak sie do PP juz przeniesie to masz po prawej dane do logowania i po lewej formularz.
jezeli masz konto, zaloguj sie po prostu!!!
bo wydaje mi sie, ze ty tam w formularzu cos wpisujesz i to jest bladSmile


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Marciniak1995 - 09-11-2010 19:15

mam konto tak. ale zeby przelac pieniadze z konta musze powiazac karte z tym kontem a nie moge tego zrobic jak pisze wyzej.


RE: Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Lubelak - 09-11-2010 20:02

Pisz do lockerz miałem to samo,
kasa poszła UW nie było,kasę oddali


[Rozwiązane]Ultimate Wallpaper- błąd zamówienia - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.