Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na głupocie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jak zarobić na głupocie? (/Temat-Jak-zarobic-na-glupocie-160111)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zarobić na głupocie? - pawlex - 19-12-2018 10:44

Również czekam na poradnik :-)


RE: Jak zarobić na głupocie? - rejwus15 - 19-12-2018 23:16

# Zarobki DZISIAJ

Dzisiaj bardzo słabiutko, nie udało się nic spełnić, cały czas w samochodzie, tu trzeba tam trzeba i tak zeszło.

23,55zł

Łącznie w grudniu: 455,64zł


Jedziemy z tym jutro, żeby się odkuć i wbić przynajmniej liczbę okrągłą 500zł Smile

Pozdrawiam!


RE: Jak zarobić na głupocie? - adrian999s - 20-12-2018 13:41

Bardzo mocno zmotywowałeś mnie tym jak prowadzisz to wszystko nie mogę się doczekać poradnika.


RE: Jak zarobić na głupocie? - rejwus15 - 20-12-2018 22:40

Jest leń straszny, ale jest jeden plus, wyszedłem z kolegami na pizzę i billard, więc poprawiłem więzi XD

# Zarobki DZISIAJ

Możliwości są, czasu mniej Sad

34,05zł

Łącznie w grudniu: 489,69zł


Jak są jakieś pytania to śmiało pisać Smile


RE: Jak zarobić na głupocie? - mysc - 21-12-2018 03:18

(17-12-2018 23:03)rejwus15 napisał(a):  Akcje PREMIUM - tu można powiedzieć burżuazja z tego względu, że zarobki to już 3-5 zł za jedną akcje, tu wypełniam sobie formularz, a następnego dnia po prostu odbieram telefon i udaję zainteresowanie. Tak wiem, metoda kombinowana strasznie, ale działa. I uprzedzę pytania, na razie w szczegóły tu nie wchodzimy, płacą to płacą Smile[/b]

Takie oferty są w każdej sieci afiliacyjnej ze stawką 10zł+ za wypełnienie formularza i rozmowę telefoniczną. Sposób jest stary jak oferty CPL w afiliacji Smile Równie dobrze mógłbyś sam tak działać, bez pośrednika - który z tego co opisujesz bierze 70% tego co dostaje ;p


RE: Jak zarobić na głupocie? - rejwus15 - 21-12-2018 11:12

(21-12-2018 03:18)mysc napisał(a):  
(17-12-2018 23:03)rejwus15 napisał(a):  Akcje PREMIUM - tu można powiedzieć burżuazja z tego względu, że zarobki to już 3-5 zł za jedną akcje, tu wypełniam sobie formularz, a następnego dnia po prostu odbieram telefon i udaję zainteresowanie. Tak wiem, metoda kombinowana strasznie, ale działa. I uprzedzę pytania, na razie w szczegóły tu nie wchodzimy, płacą to płacą Smile[/b]

Takie oferty są w każdej sieci afiliacyjnej ze stawką 10zł+ za wypełnienie formularza i rozmowę telefoniczną. Sposób jest stary jak oferty CPL w afiliacji Smile Równie dobrze mógłbyś sam tak działać, bez pośrednika - który z tego co opisujesz bierze 70% tego co dostaje ;p

Oczywiście masz rację Smile
I nie mówię, że tak nie dzialam Smile
Ale to na razie testy, czy wypali
Tu jest plus taki że wyplaty co dwa tygodnie i mnie nie interesuje czy zaliczy czy nie Smile


RE: Jak zarobić na głupocie? - rejwus15 - 21-12-2018 22:02

Witam! Kochani, ja miałem dzisiaj bardzo pracowity dzień, głównie nad innymi biznesami, dlatego udało się dzisiaj zarobić troszkę na czymś innym, ale nie zapomniałem o tym dzienniku i o metodzie na której tutaj działam. Mógłbym więcej bo są naprawdę możliwości, dużo kampanii przed świętami, ale pora teraz dwie godzinki się zrelaksować przy jakimś filmie w łóżku. Jutro wstaję o 8 rano i siadam na kilka godzin tylko i wyłącznie poświęcając czas akcjom Smile

Od stycznia dowiem się jak zaliczyli mi akcje z telefonami, bo robiłem je na własną rękę, ale na razie nie zapeszam.

Pracę nad poradnikiem tak naprawdę nie będą kosztować mnie wiele, jutro ostatecznie dowiem się co myślą właściciele dwóch innych serwisów na ten temat, żeby przyjąć nowe osoby i zabieramy się po świętach za zrobienie tego poradnika, żeby od nowego roku już sobie nowe osoby zarabiały Smile

A tymczasem:

# Zarobki DZISIAJ

31,30zł

Łącznie w grudniu: 520,99zł

Spokojnie można było dzisiaj zarobić ponad stówkę dniówki co pokazała koleżanka na jeden ze stronek Smile
Ale mi jak zwykle coś wypadło i latałem za czymś innym albo załatwiałem sprawy na mieście.
No nic i tak jest lepiej niż bez dziennika.

Trzymajcie się cieplutko i do jutra!


RE: Jak zarobić na głupocie? - Vasaki - 21-12-2018 22:37

Ciekawie się zapowiada, fajnie się czyta Smile MYSC dobrze napisał, sposób stary ale jak widać wszystko nadal działa. Smile

Chętnie bym go zrecenzował (tutorial), ale to już nie mnie o tym decydować.

Powodzenia bro ^^


RE: Jak zarobić na głupocie? - MistGun - 21-12-2018 23:02

Jeśli poradnik będzie ogólnodostępny to chętnie skorzystam. Tym bardziej że zbliża się okres świąt i będę miał na to czas.
Trzymam kciuki, jak największych zarobków!


RE: Jak zarobić na głupocie? - marmal - 21-12-2018 23:55

Podobnie jak pozostali - trzymam kciuki i jestem ciekaw poradnika.