Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! (/Temat-CHANGELOG-Czyli-zmiany-na-forum-16011)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 10-05-2016 15:13

-Wdrążono nowy system przeciwbotowy
-Rozpoczęto i zaplanowano nowe aktualizacje statystyk nad chatem i integracje/naprawienie podbijania tematów z nią związanych.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 17-05-2016 07:45

- Dodałem nowy system rejestracji nowych użytkowników (dodatkowe pytania weryfikujące)
- Wprowadziłem automatyczne sprawdzanie/blokowanie kont nowych użytkowników pod kątem maili, adresów ip, loginów opartych o baze stop forum spam.
- Wyrzuciłem puste poddziały astrocash.
- FireGift z uwagi na brak rzetelności i zainteresowania administracji przeniesiony do scamu.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 17-07-2017 09:56

- Trwa obecnie przebudowanie wszelkich odznaczeń na forum, w związku z konieczną aktualizacją boje się że będę musiał przebudować wszelkie ręczne odznaczenia Sad mam nadzieję że tego uniknę.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 03-09-2017 05:54

- Baza danych została zoptymalizowana i oczyszczona, skasowano ponad 20 milionów zbędnych rekordów z bazy - przełoży się to na szybsze działanie forum.


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 04-09-2017 03:49

- Aktualizacja systemu wyszukiwania, wyeliminowanie błędów przy wyszukiwaniu znaków specjalnych, dodanie możliwości wyszukiwania słów krótszych niż 3 znaki (użyteczne przy ppa, cpa, sms itd...).


RE: CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! - Admin - 23-11-2021 00:37

-Na forum wdrązyliśmy nowy system (niewidocznych) awansów podnoszących nieco uprawnienia w czasie nowym użytkownikom - ograniczając spam czy wykorzystywanie niektórych z funkcji dla świeżych kont - wymusiło to przebudowanie sygnatur użytkowników w związku z czym lwia część musiała być skasowana - informuje o tym aby osoby które z nich korzystały miały okazje ją zaktualizować. Można to zrobić z poziomu panelu użytkownika lub bezpośrednio z adresu: https://zarabiam.com/usercp.php?action=editsig - Dostęp od 50 postów. Heart