Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy Hosting Pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Najlepszy Hosting Pomocy (/Temat-Najlepszy-Hosting-Pomocy-160108)



Najlepszy Hosting Pomocy - domancmg - 17-12-2018 22:00

Witam. Jaki najlepiej wybrać hosting do strony www ktory jest w miare tani a dobrze pozycjonowany ? Prosze o wasze opinie Smile


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - Patek - 17-12-2018 22:01

hekko


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - patttson - 17-12-2018 22:42

Nie ma czegos takiego jak dobrze pozycjonowany hosting.


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - azzaz - 18-12-2018 01:09

Pozycjonuje się domenę, a nie hosting i to domeny z dobrymi statystykami powinieneś szukać. Sama domena jest ważna, ale i tak sama w sobie nic nie da.

Dobra stażowa domena + wybór szukanych przez ludzi słów kluczowych z niską konkurencją + Optymalizacja pod szybkość strony(page speed insight) + optymalizacja pod wytyczne google + duuużo unikalnego contentu na stronie z linkami wewnętrznymi + linki zewnętrzne + atrakcyjna strona(niski współczynnik odrzuceń, unikalni użytkownicy, długi czas trwania sesji). To tak w skrócie co trzeba robić, żeby się wybić w google, wygląda skromnie, ale o każdy, punkcie z osobna pewnie można napisać małą książkę Wink


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - imadlo - 18-12-2018 17:40

Zapewne chodziło mu o rodzaj hostingu np. wirtualny serwer a hosting w chmurze czy dedykowany VPS ma znaczenie jeżeli chodzi o pozycjonowanie.


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - jacek8761 - 18-12-2018 19:44

witam

ja swoj mam u LINK USUNIĘTY
tanio i wszystko sprawnie chodzi zawsze pomocni napisz do nich a pomoga z decycja
LINK USUNIĘTY


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - Patek - 18-12-2018 19:46

(18-12-2018 19:44)jacek8761 napisał(a):  witam

ja swoj mam u LINK USUNIĘTY
tanio i wszystko sprawnie chodzi zawsze pomocni napisz do nich a pomoga z decycja
LINK USUNIĘTY
te ceny patrząc choćby z nazwa.pl są śmieszne xD


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - azzaz - 19-12-2018 00:24

(18-12-2018 17:40)imadlo napisał(a):  Zapewne chodziło mu o rodzaj hostingu np. wirtualny serwer a hosting w chmurze czy dedykowany VPS ma znaczenie jeżeli chodzi o pozycjonowanie.

No w sumie z tej strony tak chociaż imo to bardziej podchodzi pod optymalizację niż pozycjonowanie. Wiadomo, że takie rzeczy mają jakiś wpływ, ale raczej wydaje mi się, że bardzo mały. To w ten sposób pod SEO najlepiej wybrać jeszcze do tego hosting jak najszybszy, bez lagów i bez reklam. To powinno być wiadome, chociaż patrząc na ostatnie tematy na forum nie jestem pewny czy wszyscy to wiedzą Wink


RE: Najlepszy Hosting Pomocy - ivandzms - 10-01-2019 09:08

Gdzieś na forum kiedyś widziałem jak ktoś pytał o wtyczkę, która pozycjonuje stronę (Yoast). Więc to o to chodzi w tym całym SEO?? Wystarczy tylko hosting pozycjonowany, jakaś wtyczka i pozycje rosną?

A tak serio to z tych tańszych seo, to seohost, seolite będą okej. Od września trzymam trzymam tam "trochę" stron i żadnych problemów nie ma