Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. (/Temat-Pytanie-odnosnie-zarabiania-ze-strony-160107)



Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - domancmg - 17-12-2018 21:51

Witam. Od dluzszego czasu nurtuje mnie kilka pytan i chcialbym zeby ktos mi to wytlumaczyl i pomogl wdrozyc w wlasny przyklad. Otóż wygłada to tak. Posiadam swoją stronę www. Oczywiście zajmuje sie grafiką , tworzeniem stron www oraz typy bukmacherskie. mianowice http://www.idomanski.xaa.pl . Slyszalem pare rzeczy o pozycojoniwaniu strony itd. Lecz co mi to da ? poza tym ze wiecej osob bedzie odwiedzalo moja strone lecz jak czerpac z tego zysk ? mozna to jakos polaczyc z wirtualnym portfelem czy na jakiej zasadzie to dziala ? i jak to zrobic ? slyszalem także, że mozna podpiac reklamy pod stronę lecz ponawiam pytanie jak to wszystko zrobić i podpiąć pod portfel ? Kolejne pytanie brzmi czy istnieją jakies strony gdzie np dodam swoją i bedą nabijaly mi sie na niej wyswietlenia w zamian ze sam zostawie włączonego pc na pare godzin i bede nabijac automatycznie komus wyswietlenia? Prosze o pomoc jestem zielony a bardzo chcialbym dowiedziec sie czegos wiecej ...


RE: Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - Patek - 17-12-2018 22:00

Po pierwsze popraw sobie byki :
[Obrazek: 1f33949aba301.png]
[Obrazek: 1a2e758bf3265.png]
Reklamy i gdzie wypłaty z adsense https://support.google.com/adsense/answer/7164701?hl=pl zapraszam do lekturki


RE: Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - azzaz - 17-12-2018 22:10

Pozycjonowanie da Ci ruch, a ruch możesz wykorzystać na monetyzację. Reklamy można wziąć z adSense link masz powyżej Wink Można byłoby się też bawić w jakieś afiliacje, ale imo nie widzę sensu. Masz tam 4 produkty: grafika, strony www. ; typy, eloboosting. Ja bym do każdej z tych rzeczy stworzył osobnego landing paga + ułożył sobie od razu jakiś cennik i sposób monetyzacji. W przypadku typów możesz np. umieszczać 50% tego co typujesz na stronie, a reszta dostępna dla użytkowników premium po opłacie etc. Landing page + reklama każdej rzeczy z osobna. No i potem to łapanie ruchu i zainteresowanych odbiorców na stronę, żeby składali zamówienia.


RE: Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - domancmg - 17-12-2018 22:25

Dziękuje za pomoc. a sa jakies darmowe sposoby na pozycjonowanie strony ? itd ? tzn jak ja wybić ? i teraz moje pytanie wazne jaki hosting najlepiej wybrac do pozycjonowania strony chodzi mi o to zeby byl w miare tani i dobry.


RE: Pytanie odnosnie zarabiania ze strony. - Patek - 17-12-2018 22:27

(17-12-2018 22:25)domancmg napisał(a):  Dziękuje za pomoc. a sa jakies darmowe sposoby na pozycjonowanie strony ? itd ? tzn jak ja wybić ? i teraz moje pytanie wazne jaki hosting najlepiej wybrac do pozycjonowania strony chodzi mi o to zeby byl w miare tani i dobry.

o tym już założyłeś nowy temat..