Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireAds (/Forum-FireAds-445)
+---- Wątek: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! (/Temat-Pokaz-jak-zarabiasz-na-FireAds-i-wygraj-swiateczny-prezent-160103)

Strony: 1 2


Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - FireMedia - 17-12-2018 21:02

[Obrazek: dde66183c5b57.png]

Ho ho ho! Byliście grzeczni? Wiemy, że nie... ale i tak mamy dla Was wspaniałe niespodzianki.
Pokaż wszystkim jak zarabiasz na FireAds a kto wie, może przekonasz się, że Mikołaj istnieje naprawdę?
Pamiętajcie! Mikołaj lubi kreatywnych, więc na pewno będzie brał to pod uwagę wręczając prezenty.


FireAds rozwija coraz szerzej swoje skrzydła, na powitanie przygotowaliśmy dla Was konkurs. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zarobienie w serwisie https://fireads.org minimum 50 zł w dniach 1-31.12.2018r.
Dodatkowym warunkiem konkursu jest zamieszczenie w temacie grafiki, zdjęcia, filmu, wyrazu waszej artystycznej twórczości, tematem przewodnim pracy musi być "Ja i FireAds", dodatkowo prace, w których zamieszczane będą statystyki, zarobki, nagrody zakupione dzięki zarobkom możecie umieszczać także w galerii forum.
Termin zamieszczania prac do 31.12.2018r. do godziny 23:59:59
6.01.2019r. Wspólnie z całą ekipą wybierzemy oraz ogłosimy zwycięzców konkursu, liczy się przede wszystkim kreatywność!

W konkursie do wygrania:

1. Miejsce:
  • PS4 PRO 1TB lub Xbox ONE X
  • Koszulka
  • Słodki upominek
2. Miejsce:
  • Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB
  • Koszulka
  • Słodki upominek
3. Miejsce:
  • Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Logitech MK710
  • Koszulka
  • Słodki upominek
4-10. Miejsce:
  • Koszulka
  • Słodki upominek
11+ Miejsce
  • Słodki upominek
Tak, oznacza to, że każdy wygrywa!


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - FireMedia - 19-12-2018 15:02

Moi drodzy pragniemy poinformować ponieważ dostaliśmy już kilka identycznych pytań. Możecie zgłosić swoją prace zanim zarobicie 50zł w miesiącu, liczy się fakt aby ten zarobek był w grudniu, zgłoszenia będą sprawdzane dopiero w styczniu, więc nie ma znaczenia, że jeszcze nie zarobiliście odpowiedniej kwoty.


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - mlody222 - 23-12-2018 21:34

Dzięki FA

Heart
[Obrazek: Screenshot-2.png]


Zupki kaszki inne mleczka krzyczy żona daj dla dziecka!
Nie mam żono dzis wypłata ale była kiepska spłata
Wejde więć na Fireads i zarabiam dziś na mleczka
Dziecko zwiewa żona krzyczy brak mi czasu na to wszystko
Gdy 20 już dochodzi siadam zaraz i zarabiam.

...14 dni później

Napisz zaraz do Artura niech wypłaca to nie bzdura
Nie o kase mi tu chdzi lecz o dobro mej rodziny
Fireads jest dziś zajęty lecz wypłatę mi doręcza.


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - Madara Uchiha - 24-12-2018 20:26

Sam rysowałem dlatego takie koślawe :O
[Obrazek: komiks.png]


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - mix124 - 26-12-2018 13:20

Pier... Paulo Coelho ze mnie XD





FireAds niedawno włączony
Lecz ja już od niego uzależniony
Złotówki, euro czy dolary
W każdej kampanii jestem obeznany
Na czacie ahoy głośne dobiega
Wiedzą to wszyscy który to kolega
To czerwony Kiljan zamawia składniki na ciastka
Będzie się obżerał taka to opowiastka
Nie wspomniałem o pieniądzach a ważna to rzecz
Michał kolejne promo ogłasza - tak jest !
Artur pieniądze szybko liczy
I niech was nie zwiedzie on szybko to rozliczy
14 dni to dużo lecz on nas robi w bambuko
W jeden dzień wypłaci i inne serwisy uciszy
Czerwony to mój ulubiony kolor
Jest lepszy niż inne - to wiadomo
Tu jest bezpiecznie i nie brak humoru
Czasem ktoś nisze poda do wyboru
Złotówki lecą, a dźwięk z czatu nie da ci jeść
To największy atut tego serwisu już jest
Jeszcze moment i wiesz skończony
O chwila właśnie kolejny lead zaliczony
Nie ważna godzina nie ważne gdzie
Ogniści forever tak było i jest.


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - Najsmen - 27-12-2018 21:13

Nick na fireads: WeNieSpinajZiom
Piosenka konkursowa:





Tekst na yt.


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - plikikeszu_fm - 29-12-2018 15:16

[Obrazek: 5316677400_1326980696.jpg]

Chociaż święta na wyspach spędzone,
na FireAds'ie zarobić trzeba kabonę
choinka przystrojona funtami
oświeca jak zarabiać z mistrzami
pieniążki zarobione już przepuszczone
lecz z FireAds szybko zostaną zwrócone
jak masz problem lub pytanie
na czacie zawsze dostaniesz rozwiązanie
szybka pomoc, dobre rady i zarobek będzie klawy
pracuj ciężko, pracuj stale a efekty przyjdą same.

~plikikeszu


RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - panarbuz - 30-12-2018 12:52

Wykorzystałem filmy dostępne na darmowym stocku Pexels.
Muzyka z kanału NoCopyrightSounds Smile

Zarobek z firmą zacząłem już dosyć dawno temu, FireCash.org był portalem z którym współpraca szła wyśmienicie, leady z Francji zawsze poprawiały dzień, już nie wspomnę ile koszulek miałem Big Grin Po takim czasie wracam i już miło zostałem zaskoczony miłym początkiem współpracy z nowym mentorem oraz konwersją na moich stronach, dziękuję :*

Na filmie widzimy co przeważnie robię w nocy, gdyż tylko wtedy mam najwięcej czasu na dodatkową pracę. Dzięki temu mogę sobie odpuścić nadgodziny i spędzam czas z rodziną, hobby itp. Obecny target jest na samym końcu filmu, wakacje Smile

Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom i do siego roku!






RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - Dante_/ - 30-12-2018 19:49

[Obrazek: Neydj5f.png]



RE: Pokaż jak zarabiasz na FireAds i wygraj świąteczny prezent! - fusek - 30-12-2018 21:53

Lecę na spontanie tak jak leci w Fireads zarabianie Wink
Wiedza zdobyta przez lata na pewno zaowocuje i zdobycie gotówki mnie wciąż motywuje.
Żadne czary; żadne Mary - parę kliknięć i już leca z nieba dolary.
Trochę reklam w paru serwisach i w wakacje będzie nowa Ibiza xd
Do której zdobycia ciachem Kiljan motywuje - ot taki jest z niego dobry wujek Wink
Kończąc ten rym zaznaczam; że nie jestem Sherlockiem - ale całość tworzyłem 5 minut stojąc pod blokiem Wink

EDT.
Dodam jeszcze mała puentę na temat przelewów ;
Które bardzo ważne są dla ludxi szukajacych celów.
Admin z Fireads jest bardzo szalony -
jego przelew idzie szybciej niż przelew z Kambodży.
Wystarczy pomyśleć że my Wanna Lead - wtedy on puszcza przelew nie tak jak pan Vanna Ly.