Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy (/Temat-Dobrze-ze-nie-masz-pieniedzy-bo-wydalbys-wszystko-na-ciuchy-160059)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - EfectiveWork - 11-01-2019 20:25

No proszę Smile Widać, że cały czas coś wpada Smile Oby tak dalej i jak to się mówi SKALOWAĆ !!


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 12-01-2019 19:58

12.01

MyLead
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Dziś dziwny dzień... ale nie wchodząc w szczegóły...
Najlepsza moja dniówka Huh
Cel ?
przekroczyć 50 zł w ciągu dnia Jerk

Dziękowałem prywatnie na gg, ale chciałbym jeszcze raz podziękować publicznie @[Czaq] , za wsparcie, wiele miłych słów, motywacji i ukazania jak na prawdę zarabiać Smile

Wielu pomyśli, że to mały hajs w ciągu dnia, ale zaczynając w afiliacji jest dla mnie wystarczający Lol

W tym miesiącu drugi instagram powstanie i mam nadzieję na większe zyski Lol

Piosenka na dziś :





RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Czaq - 13-01-2019 12:20

Nie dziękuj a po prostu działaj na jeszcze większą skalę Wink Niech po prostu wyniki mówią za ciebie. :cool Może jakieś podsumowanie weekendu jutro w dzienniku?


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 14-01-2019 09:23

13.01

MyLead
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
Wczorajsza dnióweczka Huh 11 groszy więcej niż planowałem Jerk
Oraz zlecona wypłata :

[Obrazek: Przechwytywanie1.png]

Utworzyłem kolejne konto na Instagramie, zacząłem zapraszać znajomych na kupionym koncie na fb ( zobaczymy ile się utrzyma ) Drugie konto cieszy się lepszym powodzeniem niż pierwsze Big Grin Pewnie przez to że nastawione jest na zagranice, a to pierwsze w 90% PL ruch.


Prolific
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
Jedna ankietka już zaakceptowana, w drugiej czekam na akceptację.

O innych się nie rozpisuje, bo nic się tam póki co nie dzieję Smile

Jak otrzymam wypłatę na konto to od razu lecę do bankomatu i chowam pieniążki do skarbonki Jerk2

Plany na ten tydzień
- Utrzymanie dniówki na poziomie 50PLN
- Dalsze rozwijanie dwóch kont na instagram
- Rozwój facebook
- Zaplanowanie kilku postów na stronie , w tamtym tygodniu lekko zaniedbałem stronę pokerface
- Znalezienie nowego reklamodawcy na stronach po bloku na Adsense


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - wsite - 14-01-2019 11:02

Przeczytałem cały dziennik i jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki. Masz ewidentnie w sobie potencjał aby zarabiać kwoty pozwalające rzucić etat! Smile


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - patttson - 01-02-2019 21:16

no i co tam Patek? skad to zwatpienie?