Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy (/Temat-Dobrze-ze-nie-masz-pieniedzy-bo-wydalbys-wszystko-na-ciuchy-160059)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 03-01-2019 19:01

(03-01-2019 16:05)kochamkesz napisał(a):  
(03-01-2019 14:19)Patek napisał(a):  
03.01

Nie pisałem tyle czasu gdyż niestety po tym gdy pisałem o tych klikach z jednego IP na reklamy otrzymałem ban na adsense, niestety odwołanie też nic nie dało pokerface

Od 02.01 do 6.01 jestem na urlopie w Szczawnicy, odpocząć, przemyśleć plan działania na ten rok, dalsze kroki i znalezienie nowej motywacji.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia 7.01 , mam nadzieję że do tej pory odnajdę cel i plan działania Smile

I właśnie to jest zryte... Poszło zgłoszenie z twojej strony i tak poszedł ban. Jak ma się strona ??? Dostała filtr przy okazji czy nie ?

PS. ile miałeś już wypłat ?

Strona trzyma się tak jak trzymała, nie otrzymała filtra, przynajmniej tego nie zauważyłem


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - kochamkesz - 03-01-2019 19:17

Chociaż tyle, bo słyszałem o przypadkach, że również strona dostawała po dupie, a tak możesz spróbować monetyzować afilacją. Pytam ponownie, miałeś już jakieś wypłaty z tego konta czy miała być pierwsza ?


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 03-01-2019 20:18

(03-01-2019 19:17)kochamkesz napisał(a):  Chociaż tyle, bo słyszałem o przypadkach, że również strona dostawała po dupie, a tak możesz spróbować monetyzować afilacją. Pytam ponownie, miałeś już jakieś wypłaty z tego konta czy miała być pierwsza ?
pierwsza..


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - patttson - 03-01-2019 23:27

No to lipa, współczuję Big Grin


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 06-01-2019 17:25

Szybszy powrót do domu z urlopu, więc wpis dzisiaj. Przez urlop resetowałem głowę i rozmyślałem co dalej, ale o tym kiedy indziej Smile

Przez ten czas w wolnych chwilach rozwinąłem trochę instagram co przyniosło następujące wyniki :

03.01
[Obrazek: 03-01.png]

04.01
[Obrazek: 04-01.png]

06.01
[Obrazek: 06-01.png]



RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Mailowiec - 06-01-2019 17:31

Świetna konwersja Lol


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 06-01-2019 17:34

(06-01-2019 17:31)Mailowiec napisał(a):  Świetna konwersja Lol

7 dni
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

30 dni
[Obrazek: Przechwytywanie1.png]

mało odwiedzin, ale za to złote strzały Jerk2


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 10-01-2019 18:31

10.01

MyLead
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
Promowanie IG przyniosło zamierzany skutek i oto moja największa dniówka na tym serwisieHuh
Miałem też ankietę na Opinie, ale się nie dostałem i mam 20 pkt


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Czaq - 11-01-2019 07:54

Widzisz - powolutku do przodu Wink Z każdym dniem kolejnej promocji dniówka będzie rosła Wink
Gratki!


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 11-01-2019 20:12

11.01

MyLead

[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Przeniosłem ruch na inną stronę świata i już widzę efekt Huh
kilka osób jeszcze czeka na odpowiedzi ode mnie, ale wezmę się za to jutro bądź w niedzielę, bo po pracy jestem padnięty pokerface

EDIT

zapomniałem o jednym.. kupno akcji :
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

[Obrazek: Przechwytywanie1.png]