Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy (/Temat-Dobrze-ze-nie-masz-pieniedzy-bo-wydalbys-wszystko-na-ciuchy-160059)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 15-12-2018 20:46

Dzień Dobry / Dobry Wieczór Smile

"Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy.." usłyszałem dziś ten tekst gdy jechałem do pracy i przyznam, dalej siedzi w mej głowie, więc niech on będzie jedną z motywacji by na te ciuchy mieć HuhHuh

Słów kilka o sobie..

24-latek pracujący na produkcji w pewnej firmie automotive, kochający podróże w góry, słuchający rapu i trance. Niestety odkąd zostałem sam na mieszkaniu, zaczyna brakować czasem pieniędzy i postanowiłem sobie że zarobię coś w internecie i oto jestem Jerk

Jak to się zaczęło ?

Więc tak... Na początku przejrzałem od groma tematów i zacząłem "działać" w bux'ie, wypełniać ankiety : prolific, clicksense, reaktor opinii, marketagent, opinie, poznaj to, globaltestmarket. Jakże mógłbym zapomnieć o Twitchfollows.
Bux jak to bux jeden płaci, drugi nie i po przejrzeniu wielu stron zostałem przy jednym.
Jednak z czasem stwierdziłem, że tak powiem "zarobki mnie nie satysfakcjonują.."

Wtedy jak Fenix z popiołu przed moimi oczami pojawił się @[Czaq] HuhHuh

Stał się moim mentorem, powodem do jeszcze większej motywacji 2
Z tego miejsca chciałbym go serdecznie pozdrowić, a zarazem przeprosić za zawracanie dupy, albo pytania na które sam sobie odpowiadam Jerk Idea
Dzięki niemu poznałem MyLead ( gdzie stawiam pierwsze kroczki ) oraz postawiłem stronę internetową z podpiętym Adsense.

Do rzeczy w czym będę działać
- Ankiety : prolific, clicksense, opinie oraz globaltestmarket
- Bux : Cashmining
- Twitchfollows
- MyLead : CPL
- Adsense


Jak to wygląda dotychczas ?
Prolific
[Obrazek: bf9d4614db36a.png]
Clicksense
[Obrazek: 00e121a5b5a5d.png]
Opinie
[Obrazek: cd7945bb1c7e9.png]
+ doładowanie do telefonu
Globaltestmarket
[Obrazek: c11094e0a8bea.png]
Cashmining
[Obrazek: 65d109c192e78.png]
Twitchfollows
[Obrazek: 473c71e4e00ce.png]
MyLead
[Obrazek: 16fa1829ed286.png]
Adsense
[Obrazek: 70d5e6cf6a127.png]

No i nutka która mi siedzi w głowie na sam koniec




Pozdrawiam Wszystkich serdecznie



RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - wrzochal11 - 15-12-2018 20:54

W takim razie pozostaje mi życzyć powodzenia!
Byleby tylko Twój dziennik nie podzielił losu większości dzienników - czyli ambitny początek i szybki koniec Wink
Aby taki się nie stało, to polecam poczytać sobie książkę np. "Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie" H.Eker Smile


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 15-12-2018 20:58

(15-12-2018 20:54)wrzochal11 napisał(a):  W takim razie pozostaje mi życzyć powodzenia!
Byleby tylko Twój dziennik nie podzielił losu większości dzienników - czyli ambitny początek i szybki koniec Wink
Aby taki się nie stało, to polecam poczytać sobie książkę np. "Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie" H.Eker Smile
Dziękuje Smile Już wiem czego sobie życzyć na święta Smile


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - pspsga - 15-12-2018 21:52

@[Patek] Ile czasu masz już tą stronę? Bo wyniki już nie takie złe, a z tego co wywnioskowałem po 1 poście, to że Adsense podpiąłeś dopiero po rozpoczęciu współpracy z Czaq.

Powodzenia! Cool


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 15-12-2018 21:57

(15-12-2018 21:52)pspsga napisał(a):  @[Patek] Ile czasu masz już tą stronę? Bo wyniki już nie takie złe, a z tego co wywnioskowałem po 1 poście, to że Adsense podpiąłeś dopiero po rozpoczęciu współpracy z Czaq.

Powodzenia! Cool
Tak, strona została założona po rozpoczęciu współpracy z Czaq, a później podpięta do Adsense. Dokładna data podpięcia 9.12


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - pspsga - 15-12-2018 22:00

To ładny wynik Smile Można wiedzieć ile Twoja strona ma miesięcznie UV?


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 15-12-2018 22:04

(15-12-2018 22:00)pspsga napisał(a):  To ładny wynik Smile Można wiedzieć ile Twoja strona ma miesięcznie UV?
wybacz.. jakbym wiedział co to jest to może bym podpowiedział xD dopiero sie uczę WP i tych pojęć


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - WhiteNigga - 15-12-2018 23:49

Jak można słuchać Takonfident i wogóle polski pseudo trap facepalm
Pomijając to życzę powodzenia Lol


RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - Patek - 16-12-2018 21:06

16.12

Zacznijmy od tego że zaspałem do roboty.. Sic! pokerface
Praca po 12h wyssała prze ten weekend ze mnie całą energię, a jutro zaś trzeba wcześnie wstać żeby pojechać po mamusie do sanatoriumSmile Przez to też 0 czasu by coś ogarnąć z rana i wziąłem się za to dopiero po pracy. Tak więc jutrzejszy dzień będzie bardzo mało produktywny w internecie.
Dzisiejsze zarobki :

Opinie

[Obrazek: f1cc1de84d4e9.png]
ankieta za 1200 pkt odnośnie piwa

Clicksense
[Obrazek: 2a8183607561f.png]
ankieta za 1.87$ oraz 0.7$ za poleconego

Adsense
[Obrazek: 4e75463b39868.png]
bez żadnych poleceń, więc jestem zadowolony Smile

Perełka dnia na dobranoc
Mylead
[Obrazek: 10ad67082f81a.png]



RE: Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy - patttson - 16-12-2018 22:52

UV to unikalne wizyty, o to pytal ;p