Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenia w M2M - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rozliczenia w M2M (/Temat-Rozliczenia-w-M2M-160048)



Rozliczenia w M2M - Bobi2k17 - 15-12-2018 01:33

Wiecie kiedy kończą się rozliczenia w M2M za poprzedni miesiąc? Chodzi mi o miesiąc Listopad.
Od 1 do 30 Listopada uzbierałem 137 wniosków i dziś zobaczyłem że dostałem 115 zł do wypłaty ale czy to koniec? Czy to są żarty czy może jeszcze trwają rozliczenia?


RE: Rozliczenia w M2M - mikiniki - 15-12-2018 07:58

Witam, tam z tego co się orientuję mogą Ci doliczyć w każdym dniu miesiąca. Przynajmniej ja tak miałem. Może to być 1 a może to być 20ty


RE: Rozliczenia w M2M - bossos - 15-12-2018 10:31

Rozliczą wszystko, cierpliwości!


RE: Rozliczenia w M2M - EfectiveWork - 15-12-2018 10:45

Takie pytania najlepiej kierować do supportu, z pewnością dokładnie Ci przedstawią oficjalne stanowisko względem rozliczeń za konkretny miesiąc. Zazwyczaj wygląda to w ten sposób....Przez miesiąc listopad wygenerowałeś 137 wniosków a więc ich rozliczenie przypada w połowie grudnia oraz na koniec grudnia/początek stycznia. Zdarzają się firmy, że czas walidacji leada wynosi nawet 3 miesiące, każda kampania ma inne warunki i zasady z którymi warto się zapoznać aby nie było później nie jasności.


RE: Rozliczenia w M2M - rejwus15 - 15-12-2018 11:28

Nie przejmuj się, ja mam to samoSmile
Troszke mi rozliczyli bo te kampanie im pewnie raport przesłały a na reszte czekamy Smile


RE: Rozliczenia w M2M - wrzochal11 - 15-12-2018 21:02

Kiedyś takie sesje naliczeniowe przypadały na piątki. Nie wiem jak jest teraz.
Czyli to co w listopadzie byłoby naliczane w piątki, w grudniu (a nawet w styczniu). Większość wniosków była rozliczana w drugiej części kolejnego miesiąca, a w zasadzie w jego końcówce, a nawet w miesiącu następnym. Czyli to co w listopadzie mogłoby być rozliczona nawet w styczniu. Tak było kiedyś, nie wiem jak jest obecnie.