Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Verdelab (Admitad) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Verdelab (Admitad) (/Temat-Verdelab-Admitad-160004)



Verdelab (Admitad) - Verdelab - 12-12-2018 11:02

Verdelab to polska firma zajmująca się produkcją specjalistycznych dermokosmetyków, opartych na roślinnych wyciągach.

Naszą misją jest popularyzowanie naturalnej, a zarazem profesjonalnej pielęgnacji skóry wśród jak największego grona osób. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy program partnerski.

Współpraca z nami to przede wszystkim oszczędność, konkurencyjne ceny, wygoda oraz mniej formalności!

Jakie korzyści oferujemy wydawcom?

1. Za każde zamówienie otrzymujesz aż 11,53% wartości koszyka! Dodatkowo, po przekroczeniu 150 sprzedaży, dodajemy kolejne 1,53% do każdego zamówienia. Dożywotnio! To jedna z najwyższych stawek dostępnych na rynku. Robimy to dla was Smile

2. Prowizja nalicza się automatycznie po kilku, kilkunastu minutach. Efekty są dostępne w panelu Admitad.

3. Klient musi dokonać zamówienia w ciągu 90 dni od przejścia ze strony - to aż 3 miesiące ważności cookie!

4. Nie podpisujesz z nami żadnych formalności - oszczędzasz na czasie!

Dołącz do partnerów Verdelab!


Link: https://www.admitad.com/pl/webmaster/offers/20722-farmacia-verde-pl/#information

Strona WWW: https://verdelab.pl


RE: Verdelab (Admitad) - Morwa - 13-12-2018 12:23

Kiepski skład, nie ma proporcji... I wysokie ceny... Zastanawia mnie też algorytm dodawania komentarzy na waszej stronie, bo na pewno nie jest to po dacie...


RE: Verdelab (Admitad) - MxSkin - 09-01-2019 11:03

(13-12-2018 12:23)Morwa napisał(a):  Kiepski skład, nie ma proporcji... I wysokie ceny... Zastanawia mnie też algorytm dodawania komentarzy na waszej stronie, bo na pewno nie jest to po dacie...
A znasz się na tym, że piszesz, że kiepski skład? Skład właśnie jest w 100% naturalny Big Grin Ogólnie fajnie strona wygląda, może i ceny wysokie ale to mali gracze.


RE: Verdelab (Admitad) - Morwa - 09-02-2019 23:46

(09-01-2019 11:03)MxSkin napisał(a):  A znasz się na tym, że piszesz, że kiepski skład? Skład właśnie jest w 100% naturalny Big Grin Ogólnie fajnie strona wygląda, może i ceny wysokie ale to mali gracze.

Coś tam wiem. Sprawdziłem skład kilku produktów i niczym się nie wyróżniają od konkurencji. Na pewno bym nie kupił jeśli oczekiwałbym efektów. Jeżeli ktoś szuka produktów po prostu naturalnych, to pewnie będą ok.