Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Invither - Matryca na smartcontrakcie ETH - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Invither - Matryca na smartcontrakcie ETH (/Temat-Invither-Matryca-na-smartcontrakcie-ETH-159976)



Invither - Matryca na smartcontrakcie ETH - Tymonek - 11-12-2018 11:13

Cześć,

Jestem pomysłodawcą projektu http://www.invither.com. Razem ze znajomym z chin stworzylismy projekt oparty o matryce. Gdzie zgarniesz 600x Twojej inwestycji

JAK POWSTAŁ POMYSŁ:

Na pewno słyszeliście o łąncuszku internetowym "wpłać 5 zł i wyślij ten łańcuszek do swoich znajomych" - nijakiego Roberto Kiyosakiego ( jak dla mnie to on ma Robert poprostu Wink )

niby schemat działania prosty i faktycznie gdyby każdy był uczciwy i zrobił to co w tym łańcuszku napisane, to na pewno zgarnął by duzo kasy.

Dlaczego ludzie z nieko nie korzystali ?? - musisz podać numer swojego konta, kopiować reszte kont - i wiele innych niewiadomych, któ®e mogą sie po drodze zdarzyć Wink

Dlatego szukałem rozwiązania tego problemu. Na początku chodził mi po głowie pomysł zeby zrobić portal crowdfoudingowy oparty włąsnie o ten system. Z osobnymi kontami na poratalu ( zeby nie musieć podawać numeru swojego konta bankowego). Ale to rozwiązanie nie było by zgodne z przepisami i uważane za zwykłą piramide pod przykrywką crowdfoudingu ( co samo w sobie nie jest takie złe ). Ale dochodziły by sprawy podatkowe i tak dalej. Dlatego pomysł porzuciłem Big Grin

Kiedy temat z kryptowalutami stał się trochę bardziej powszechny, połączyłem ze sobą te dwa elementy. Wyszedł z tego całkiem ładny twór, który nazywa sie INVITHER.

Chciałem, żeby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne, dlatego osadziłem go na smartcontractie Ethereum ( sam smartcontract pisał kolega z Chin).

Zasada działania jest na pewno Wam bardzo dobrze znana. Wy polecacie soich znajomych oni swoich i tak dalej Wink - pod tym aspektem nie wiele sie różni od pozostałych matryc.



5c0a304ccc396_Zrzutekranu2018-12-7o09_33_06.png.30b4b6f962f262b6375038d53c10f2d5.png



to czym się wyróżnia:

- 600x Twojej investycji jako nagroda za uzupełnienie struktury

- możliwość wielokrotnego investowania (nawet wewnątrz Swojej struktury) - co jest dobrą opcją dla osób, które mają duże grupy ( ale o tym za chwile)

- zeby zobaczyć pierwsze zyski, nie trzeba uzupełnić całej struktury - wystarczy, że pierwsza osoba z 4 LVL zainvestuje ( właśnie z 4 LVL dostajemy swoje ETH)

- Pobieramy 4 % prowizji od zrealizowanej struktury - WIN : WIN



PRZYKŁAD :

1. Dostałem linka od swojego znajomego, który zainvestował 0.01 ETH na stronie INVITHER.

2. Klikam w link, odpala mi się strona z okienkiem przez kogo jestem polecony i za jaką wartość ( 0.01) - strona jest połączona z Metamaskiem, więc wystarczy zaakceptować inwestycje na stronie i w oknie METAMASKA.

5c0a386b9104b_Zrzutekranu2018-12-7o10_07_04.png.0e4732ec9f6132aba966147b871529f7.png

3. po zaakceptowaniu inwestycji przez blockchain, dołączam do struktury mojego znajomego.

4. W zakładce Invitation - widoczny jest mój link od konkretnej struktury, który przekazuje moim 5 znajomym z informacjami o tym projekcie

5c0a355a27642_Zrzutekranu2018-12-7o09_54_15.png.574864bbeee901561a219256637b90e4.png



5. Ja ----> 5 moich znajomych -----> 25 ich znajomych -------> 125 ------> 4 LVL - 625 osób ( już od pierwszej osoby z 4 LVL , z jej inwestycji 96% jest kierowane prosto na TWÓJ portfel) - nie trzeba zgłaszać chęci wypłaty ani akceptować. Smartcontract działa automatycznie.

6. Spodobało sie ?? Robie strukture jeszcze raz !! Big Grin



POZIOMY INWESTYCJI:

Small - 0.01 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 6ETH

Medium - 0.1 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 60 ETH

BIg 1 ETH --- nagroda za uzupełnienie 600ETH

5c0a34d5841c6_Zrzutekranu2018-12-7o09_52_18.thumb.png.1ab8d477b4861d0870019de589401ad3.png



W zakładce My Invest - znajdziemy aktualny stan Naszych struktur i ile już zarobiliśmy.

5c0a35a67f253_Zrzutekranu2018-12-7o09_55_39.png.e365c7c813e198e053a08e8eb6bff8e6.png



TIPS & TRICKS

1.Jeśli zaprosiłeś już swoją 5, zawsze możesz im pomóć zapraszając kolejne osoby za pomocą twojego reflinka- Będzie on uzupełniał struktury osób powyżej

2.Możesz odpalić kilka struktur na raz np. Ty ----> 5x Ty---->25 Twoich znajomych ---->125 Ich znajomych -----> osoby z których dostaniesz wynagrodzenie - dzieki temu masz otwartych 6 struktur. z Każdej dostaniesz 600x Twojej inwestycji.

3. Osoby , które dołączają do strony bez reflinku( z reklam, z for internetowych, z discorda) - automatycznie uzupełniają istniejące struktury ( zgodnie z zasadą która była pierwsza otwarta, będzie wczesniej uzupełniona)



Myślę, że na początek taki opis wystarczy !!

W razie pytań, jestem do dyspozycji!!



Pozdro!!



https://invither.com


Invither - Matryca na smartcontrakcie ETH - Hybrid1990 - 09-06-2019 08:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.