Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filtr/Ban a Podstrona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Filtr/Ban a Podstrona (/Temat-Filtr-Ban-a-Podstrona-159961)



Filtr/Ban a Podstrona - Kirito92 - 10-12-2018 16:07

Witam

Chciałbym zapytać czy można dostać filtr/bana od google na samą podstronę?
Otóż miałem wybitą podstronę pod daną niszę i byłem top1 aż tu nagle podstrona znikneła całkliem z google i tak już jej nie ma od kilku dni, dodam że nie stosowałem żadnych blackhatowych metod SEO ani nic takiego.


RE: Filtr/Ban a Podstrona - precell - 10-12-2018 16:11

Można, mam taką jedną stronę, gdzie nawet strona główna dostała bana.


RE: Filtr/Ban a Podstrona - Kirito92 - 10-12-2018 16:20

Jest jakaś możliwa odratowania takiej podstrony?


RE: Filtr/Ban a Podstrona - precell - 10-12-2018 16:48

W moim przypadku nie, bo podstrony poleciały za DMCA, czyli za prawa autorskie. Sprawdź w GSC czy nie masz jakiś komunikatów odnośnie filtrów ręcznych.


RE: Filtr/Ban a Podstrona - ferror90 - 19-01-2019 21:00

Zawsze dostajesz bana na domenę, subdomenę. Przynajmniej ja się nie spotkałem z banem na jedną podstronę. Wtedy twoje strona ląduje na 5-6 stronie wyników. Możesz odwołać się od bana ale nic to nie daje. Ban jest ściągany czasem po pół roku a czasem trwa to nawet do 2 lat. Jeżeli dostałeś bana to jedyne co możesz zrobić to kupić nową domenę i zrobić na nią przekierowanie 301 ze zbanowanej domeny. Moc linków wtedy przejdzie na nową domenę i za kilka miesięcy masz szanse wrócić spowrotem na dawne pozycje w serpach Google. Pamiętaj że samo przekierowanie nie wystarczy. Musisz kierować z unikalnego contentu i wiarygodnych stron dla Google na zbanowaną i nową domenę.