Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Poradnik jak nie dostać bana na fb? (/Temat-Poradnik-jak-nie-dostac-bana-na-fb-159948)

Strony: 1 2


Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Bobi2k17 - 09-12-2018 16:46

Witam, są jakieś płatne poradniki które gwarantują że stworze konto na FB i nie dostanie bana po godzinie?


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - MilanFan - 09-12-2018 17:09

Do czego używać chcesz tego konta?


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Bobi2k17 - 10-12-2018 11:59

Jak narazie chce tylko założyć i żeby stało Smile Używam płatnego ExpressVPNa do zmiany IP i przeglądarki w której czyszczę wszystko (ciasteczka i historie), ale wyskakuje mi po 20 minutach na koncie FB weryfikacja ponieważ zauważono dziwny ruch na koncie. Prawdopodobnie jest to wina VPNa


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Arczit - 10-12-2018 12:22

Skoro mówisz że chcesz żeby konto tylko było, to co robisz przez te 20 min na koncie że wskakuje weryfikacja?
I jaka to weryfikacja? Standardowo tel? Używasz tylko polskie IP?


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Bobi2k17 - 10-12-2018 18:37

Tylko Polskie IP, zakładam konto weryfikacja numerem tel i tyle loguje się po 20 minutach i zazwyczaj jest weryfikacja ale nie po zdjęciu tylko jakimś sposobwm że fb bada w przeglądarce ruch za pomocą jakiś linii


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - Duxone00 - 10-12-2018 20:38

hmm, a może spróbuj założyć konto przez tora tutaj facebookcorewwwi.onion
być może tak szybko nie padnie Big Grin


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - azzaz - 10-12-2018 22:16

Sposoby są z tym, że napisanie takiego poradnika na forum publicznym wiąże się z tym, że zaraz on przestanie działać Lol Btw. to jest jeden z powodów, dla których ja np. już nie prowadzę regularnie dziennika. Co na coś wpadnę dobrego i opiszę na forum to po tygodniu już, albo nie działa, albo jak przez przypadek na screenie zostawię nazwę strony to dzień później czystym przypadkiem mam +15 konkurencji w serpach Tongue


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - PremAccHack - 11-12-2018 09:58

Jeśli mam fake konto stazowe. Jest szansa że pisząc do 10 - 20 sób dziennie z ofertą reklamowa stronki. Konto nie padnie?


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - azzaz - 11-12-2018 12:30

Tak to wszystko zależy jak długi jest staż konta. Najlepiej pisać progresywnie. Tj. przez tydzień do 5 osób dziennie, potem do 10 osób dziennie, potem do 15 etc. tak żeby stopniowo dojść do tych 20, a nie od razu z tym wyskoczyć. No i obok tego cały czas jest mile widziana też normalna aktywność typowa dla każdego konta.


RE: Poradnik jak nie dostać bana na fb? - zuzak - 11-12-2018 19:12

czy jak założę konto na fb na innym ip i urządzeniu a następnie będę się logować z IP z którego do tej pory były blokowane wszystkie zakładane konta fb - to czy mnie zablokują? (tzn jak to u was wygląda, jaka jest szansa że nie zablokują)