Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie polecam użytkownika Kniew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Nie polecam użytkownika Kniew (/Temat-Nie-polecam-uzytkownika-Kniew-159944)



Nie polecam użytkownika Kniew - Panco122 - 09-12-2018 11:34

Niestety. Wszystko wskazywało na to, że to będzie normalna, szybka transakcja(zlecenie). Potrzebowałem przetłumaczenia strony, użytkownik @Kniew się zgłosił, zapłacilem, miało być zaraz gotowe - niestety zostało wykonane tylko częściowo.

Minął ponad tydzień, codziennie próbowałem się z użytkownikiem Kniew skontaktować, wskazywałem dokładne miejsca, gdzie szablon jeszcze nie jest przetłumaczony .. i niestety... Już pal licho te 50zł, które zapłaciłem. Ale brak jakiejkolwiek reakcji, odniesienia się przez cały tydzień na tyle mnie zirytował, by napisać ten post i negatywnie ocenić współpracę z tą osobą.


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - xmaniek6 - 09-12-2018 11:41

Pamiętaj , aby oznaczać użytkownika

dana osoba dostanie wiadomość , że została oznaczona i prawdopodobnie wejdzie w ten wątek Smile

@[kniew] czekamy na odpowiedź


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - Panco122 - 09-12-2018 11:49

Jak go oznaczyć?


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - BlueYes.eu - 09-12-2018 11:50

(09-12-2018 11:41)xmaniek6 napisał(a):  Pamiętaj , aby oznaczać użytkownika
Kniew

dana osoba dostanie wiadomość , że została oznaczona i prawdopodobnie wejdzie w ten wątek Smile

Kniew czekamy na odpowiedź

Nie oznaczyłeś go @[kniew]


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - Panco122 - 10-12-2018 17:10

No szkoda, że użytkownik Kniew nawet nie raczył skomentować tematu...


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - Hybrid1990 - 10-12-2018 17:15

@[kniew] czekam na wytłumaczenie albo będzie niemiło.
I od razu poproszę screeny całej waszej rozmowy na PW czy gdzie tam pisaliście, tutaj lub mi na PW.


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - BlueYes.eu - 10-12-2018 17:18

@[Majka]
@[Hybrid1990]

Możecie coś zrobić ? użytkownik aktywny przegląda ten temat na bieżąco również Smile

[Obrazek: 50408577351021894827.png]


______________________


Hybrid1990 byłeś szybciej niż cię wezwałem Big Grin


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - Panco122 - 10-12-2018 17:34

Początek
[Obrazek: kniew1.png]

Tutaj jeszcze, kiedy kontakt był, chociaż i tak szło to mozolnie ( miało być ogarnięte w jeden wieczór)
[Obrazek: kniew2.png]

W pewnym momencie przestał odpisywać...
[Obrazek: knieew3.png]


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - kniew - 10-12-2018 21:18

zlecenie dotyczyło przetłumaczenia SZABLONU. przetłumaczenia, które miało być wykonane za pomocą wtyczki. SZABLON został przetłumaczony, nietrawło to 30min tak jak miało trwać ponieważ owy szablon okazał się spiracony - przy edycji plików (wygląd > edytor) wywalało błąd. pliki dotyczące szablonu przesłałem w wiadomości pw.

zlecenie nie dotyczyło przetłumaczenia samej TREŚCI strony - a treścią są właśnie wprowadzone w wordpressie FORMULARZE o które chodzi autorowi (które zresztą i tak w 80% spolszczyłem). To tak samo jak zlecając SPOLSZCZENIE SZABLONU oczekiwałbyś, że ktoś za 50zł będzie się pieprzyć ze spolszaczniem postów czy artykułów.


RE: Nie polecam użytkownika Kniew - Panco122 - 10-12-2018 22:01

Nikt nie mówi tu o treściach czy artykułach. Jasno wyraziłem, że chodzi o spolszczenie szablonu(elementów stałych). Natomiast jeżeli wejdzie się na stronę, to żeby nie szukać daleko. Od góry: Register, Login. Klikamy w przepis, przycisk stały "start reading mode", zjeżdżamy na dół "You need to login or register to bookmark/favorite this content". Tuż obok "Opinie : There are no reviews for this recipe yet, use a form below to write your review", patrzymy niżej w tej samej zakładce "Login to write a review", USERNAME OR E-MAIL,PASSWORD... więc proszę Cię o czym ty tu piszesz. Na każdej kolejnej podstronie, znajdę kolejne tego typu elementy... ale wypisywanie ich nie ma teraz większego sensu. Słabe!