Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? (/Temat-Jakie-pliki-PPA-ludzie-najczesciej-pobieraja-159941)

Strony: 1 2


RE: Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? - Arczit - 10-12-2018 11:36

Nie zaszkodzi taki zabieg, a możesz zwiększyć konwersje o kilka %. Możesz nawet pokusić się o nagranie filmiku, krok po kroku. Lektora kupisz za 5 $.


RE: Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? - Shimeon - 10-12-2018 12:48

A byłby ktoś skłonny wrzucić przykładowy download z serwisu icecash? Raczej nigdy nie przytrafiło mi się pobierać pliku ppa, a nawet jak już znalazłem się na takiej stronce to szukałem innego "zwykłego" Wink


RE: Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? - EfectiveWork - 10-12-2018 15:27

Testuj kolego, testuj ! Jeszcze wiele błędów popełnisz za nim coś ugrasz Smile


RE: Jakie pliki PPA ludzie najczęściej pobierają? - Shimeon - 10-12-2018 15:41

(10-12-2018 15:27)EfectiveWork napisał(a):  Testuj kolego, testuj ! Jeszcze wiele błędów popełnisz za nim coś ugrasz Smile

Aż widzę siebie, gdy czytam ten komentarz Xpokerface

thx Jerk2 Huh