Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google nadal banuje za strony z hackami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Google nadal banuje za strony z hackami? (/Temat-Google-nadal-banuje-za-strony-z-hackami-159935)



Google nadal banuje za strony z hackami? - seroine - 08-12-2018 17:13

Witam.

Jak to jest, pare lat temu Google zaczelo regularnie banowac strony z hackami (a wczesniej bylo spoko) przez co opuscilem i nisze i zarobki w internecie bo w niczym innym, przyznam sie, mi nie szlo XD.

Bylo nawet tak ze strona istniala w indeksie miesiac i juz ban :|.

Nadal banują?


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - Czaq - 08-12-2018 17:58

Cześć!
Google jest jeszcze bardziej wyczulone na potencjalny SCAM, fake, a tym bardziej na hacki, cheaty.
Jest na to prosta recepta w postaci używania dozwolonych i akceptowalnych keywordów(używając ich w formie alternatywy) oraz pozycjonowanie white-hat.
Było wiele zmian działania algorytmów google lecz już od kilku lat żadna z moich stron nie została wykluczona i wciąż na nich zarabiam mimo, że częściowo tematyka jest związana właśnie z grami Wink


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - seroine - 08-12-2018 18:16

(08-12-2018 17:58)Czaq napisał(a):  Cześć!
Google jest jeszcze bardziej wyczulone na potencjalny SCAM, fake, a tym bardziej na hacki, cheaty.
Jest na to prosta recepta w postaci używania dozwolonych i akceptowalnych keywordów(używając ich w formie alternatywy) oraz pozycjonowanie white-hat.
Było wiele zmian działania algorytmów google lecz już od kilku lat żadna z moich stron nie została wykluczona i wciąż na nich zarabiam mimo, że częściowo tematyka jest związana właśnie z grami Wink

Czyli ze nie uzywasz slow hack i cheat tak?

PS a te strony z hackami ktorych Ci nie banuja masz w jezyku angielskim czy polskim?


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - rachman - 08-12-2018 18:50

Google coraz bardziej uczulone na wszystko. Wszelkie fejki będą coraz bardziej usuwać. Używaj słów zamiennych jak kolega podpowiedział to jak ręcznie nie sprawdzą to jakiś czas wytrzyma strona myślę.


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - EfectiveWork - 08-12-2018 19:14

A mnie ciekawi ile obecnie tutaj osób zarabia jeszcze na typowych hackach?? Smile


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - bubu93 - 09-12-2018 22:27

Jeżeli mówisz o hackach do gier to obecnie walczę w tej dziedzinie Smile


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - EfectiveWork - 10-12-2018 15:29

@[bubu93] I jak efekty ? Smile


Google nadal banuje za strony z hackami? - bubu93 - 11-12-2018 18:08

W fortnite niezłe Big Grin

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - maxcyrek - 15-09-2019 18:58

(11-12-2018 18:08)bubu93 napisał(a):  W fortnite niezłe Big Grin

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Rzucisz domenę na PW?


RE: Google nadal banuje za strony z hackami? - Yaakula - 01-02-2022 18:08

W fortnite owszem