Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? (/Temat-Jak-szybko-da-sie-wybic-strone-czy-to-sie-oplaca-159923)



Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - azzaz - 07-12-2018 22:53

Pytanie z działu abstrakcyjnych i filozoficznych wiem Tongue

Aczkolwiek jak w temacie. Jak szybko da się wybić strone do top1. Żeby była jakakolwiek możliwość odpowiedzi napiszę tak. Powiedzmy, że znajdę sobie dobrą domenę z wysokim PA+DA+backlinki zoptymalizowana będzie no tak, żeby nie przesadzać powiedzmy 70/100(mobilne) i 80/100(komputery) wybiorę sobie słowa kluczowe powiedzmy o trudności 30 pkt wg. kw finder. Miałbym gotowe zaplecze tak powiedzmy 25 mocnych blogów tumblr(wysokie PA+DA+Backlinki) + 70 linków z for z wysokim trust flow + resztę backlinkował bym z social mediów. Jak realnie, jeżeli nad tym przysiądę szybko da się wybić wtedy stronę? Jeszcze nic takiego nie robię, pytam z czystej ciekawości czy na SEO fajnie da się w ten sposób wybijać okazjonalne oferty. Powiedzmy, że założyłbym na szybko małego bloga z ofertą nastawioną na początek drugiego semestru roku akademickiego na studiach? Co myślicie o wybijaniu seło na ,,szybko" ofert, które działają okolicznościowo. Albo, że bym w lisopadzie zaczął pozycjonować coś pod święta bożego narodzenia? Pytanie teoretyczne, ale nie chcę za dużo powiedzieć, a tym bardziej nisz na forum zdradzać Tongue Aczkolwiek zastanawiam się właśnie nad takim pozycjonowaniem ofert ,,na szybko" ? Jest sens się za to łapać czy seo to jednak tylko długoterminowo warto robić? Zapraszam do dyskusji, jestem mega ciekawy opinii na ten temat, a do tego jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia nie szczędzę reputów Wink


Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - bubu93 - 08-12-2018 00:21

Na szybko to AdWords aczkolwiek moje ostatnie doświadczenie pokazują, że da się wjechać z frazą 1800/miesiąc do topki w dwa dni Big Grin stara zaufana domena jest jednym z kluczowych elementów

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - azzaz - 08-12-2018 01:42

(08-12-2018 00:21)bubu93 napisał(a):  Na szybko to AdWords aczkolwiek moje ostatnie doświadczenie pokazują, że da się wjechać z frazą 1800/miesiąc do topki w dwa dni Big Grin stara zaufana domena jest jednym z kluczowych elementów

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Dwa dni to brzmi bardzo dobrze Big Grin Czyli możliwości są tylko kwestia praktyki Wink Jak zaczynałem bawić się w seło wszystkie expired domeny jakie wydawały mi się wartościowe chomikowałem sobie na hosting, żeby w ostateczności potem sprzedać na giełdzie więc tutaj problemu nie będzie. Mam sporo mocnych, stażowych domen pod takie projekty Smile Ja własnie teraz poza takim głównym projektem jaki mam i prowadzę na bieżąco cały czas planuję jeszcze pozycjonować typowo okolicznościowe projekty czasami typu: ,,niezapomniana przygoda na walentynki! Sprawdź czy się kwalifikujesz Wink " To tylko randomowy przykład, ale mam przygotowane pareneście takich własnie nisz okolicznościowych pod różne okazje na rok 2019 i poza głównym projektem jaki prowadzę mam pomysł, żeby dla każdej z osobna postawić jakiegoś bloga małego jednoniszowego i celować, żeby wbić do topki już za wczasu pod okres, w którym to by konwertowało fajnie. Ma to jakiś potencjał?


RE: Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - Klin - 08-12-2018 07:37

Oczywiście że da się wybić. Tzw szybkie strzały. Zależy to od Twojej wiedzy, funduszy i konkurencji. Teraz każdy chowa się pod pbn Wink więc na wskaźniki trudności słowa kluczowego na kwfinder bym nie patrzył. Tylko własna analiza


RE: Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - azzaz - 08-12-2018 12:40

Czyli potencjał jest Big Grin Dzięki za odpowiedź Wink


RE: Jak szybko da się wybić stronę, czy to się opłaca? - bardock3 - 05-03-2020 22:22

Czyli wystarczy kupić starą domenę (bez linków) i lepiej to będzie się według Was pozycjonować?