Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja (/Temat-Pobierz-Counter-Strike-1-6-Klasyczna-wersja-159913)

Strony: 1 2


[Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arcaro - 07-12-2018 03:46

Przedstawiam wam standardową wersję [Counter Strike 1.6, do pobrania całkowicie za darmo. Jest to klasyczna wersja Cs.

Jest to standardowa wersja gry Counter Strike 1.6! Counter Strike 1.6 v48 Standard Edition (Classic)

Counter Strike 1.6 to znana wszystkim gra FPS.

Pobierz już teraz, stabilną, zabezpieczona, przystosowana do graczy.

Numer jeden wśród gier multiplayer. Na tej stronie znajdziesz do pobrania instalkę podstawowej wersji CS 1.6 Non steam.

(Kliknij aby pobrać)
https://serwerycs.pl/download

Skan:
https://www.virustotal.com/#/url/f029fbfdb0afc44d9865968060e707d171727506a09d6832aacc675572b7c2f5/detection

Screeny:
[Obrazek: screen_standard.png.056934632bc90dff51e7...619469.png]

Co zawiera ten Counter Strike 1.6?:
*Działającą listę serwerów cs 1.6
*Wgrane wszystkie patche
*Zabezpieczenie przed złośliwymi serwerami
*Generator własnego SID, jak na steam
*Boty do grania SinglePlayer
*Czyste pliki oraz brak reklam
*Naprawione wszystkie bugi
*Mały rozmiar, zaledwie 360 MB
*i wiele więcej... Pobierz i sprawdź!


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arczit - 07-12-2018 10:25

Cytat:Numer jeden wśród gier multiplayer.
\

Ty tak na poważnie ?Big Grin beka
Gdybyś powiedział CS GO, to i tak bym się czepiał co do numeru jeden gier FPS. Ale w 1.6 grają dobitki, na palcach byś policzył.
Po drugie coś śmierdzi mi ta Twoja stronka, pobrać 1.6 NonSteam można wszędzie, a Ty robisz do tego extra landing? Może się mylę, ale osobiście nic bym na takiej stronie nie pobrał Smile


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Dante_/ - 07-12-2018 10:32

(07-12-2018 10:25)Arczit napisał(a):  
Cytat:Numer jeden wśród gier multiplayer.
\

Ty tak na poważnie ?Big Grin beka
Gdybyś powiedział CS GO, to i tak bym się czepiał co do numeru jeden gier FPS. Ale w 1.6 grają dobitki, na palcach byś policzył.
Po drugie coś śmierdzi mi ta Twoja stronka, pobrać 1.6 NonSteam można wszędzie, a Ty robisz do tego extra landing? Może się mylę, ale osobiście nic bym na takiej stronie nie pobrał Smile

Tak w ogóle to CS GO, jest już za darmo ( na steam ) Lol


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - precell - 07-12-2018 11:03

Fajny, prosty LP. Chyba go sobie skopiuje ;-) A CS-a nie lubię, bo tam mnie nawet boty biją Big Grin

Edyta:

Jednak zrobię swój własny, ten ma za dużo śmieci w bebechach Big Grin


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arczit - 07-12-2018 11:13

(07-12-2018 10:32)Dante_/ napisał(a):  
(07-12-2018 10:25)Arczit napisał(a):  
Cytat:Numer jeden wśród gier multiplayer.
\

Ty tak na poważnie ?Big Grin beka
Gdybyś powiedział CS GO, to i tak bym się czepiał co do numeru jeden gier FPS. Ale w 1.6 grają dobitki, na palcach byś policzył.
Po drugie coś śmierdzi mi ta Twoja stronka, pobrać 1.6 NonSteam można wszędzie, a Ty robisz do tego extra landing? Może się mylę, ale osobiście nic bym na takiej stronie nie pobrał Smile

Tak w ogóle to CS GO, jest już za darmo ( na steam ) Lol
Tak, wiem wiem!
Teraz to battle royale CS GO bekabekabeka


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arcaro - 07-12-2018 12:20

(07-12-2018 10:25)Arczit napisał(a):  
Cytat:Numer jeden wśród gier multiplayer.
\

Ty tak na poważnie ?Big Grin beka
Gdybyś powiedział CS GO, to i tak bym się czepiał co do numeru jeden gier FPS. Ale w 1.6 grają dobitki, na palcach byś policzył.
Po drugie coś śmierdzi mi ta Twoja stronka, pobrać 1.6 NonSteam można wszędzie, a Ty robisz do tego extra landing? Może się mylę, ale osobiście nic bym na takiej stronie nie pobrał Smile

Albo robic cos zajebiscie albo wcale.
Albo grubo albo wcale Tongue
U nas to chyba takie juz społeczeństwo jest, cos fajnie wyglada to musi byc fake Big Grin


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arczit - 07-12-2018 12:36

Wyraziłem tylko swoje zdanie i obawy Smile I podkreśliłem że mogę się mylić. Ale jeśli zaczynasz zdanie od "CS 1.6 to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych online", to mogę mieć podejrzenia co do wiarygodności strony.

W takim razie możesz nam tu wszystkim obecnym powiedzieć, po co udostępniasz CS 1.6?
Aby ludzie grali na Twoich serwerach?
Sam zrobiłeś jakieś update/pluginy i chcesz aby ktoś przetestował?
Albo po prostu jesteś cudownym człowiekiem i robisz to bezinteresownie?


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arcaro - 07-12-2018 13:18

(07-12-2018 12:36)Arczit napisał(a):  Wyraziłem tylko swoje zdanie i obawy Smile I podkreśliłem że mogę się mylić. Ale jeśli zaczynasz zdanie od "CS 1.6 to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych online", to mogę mieć podejrzenia co do wiarygodności strony.

W takim razie możesz nam tu wszystkim obecnym powiedzieć, po co udostępniasz CS 1.6?
Aby ludzie grali na Twoich serwerach?
Sam zrobiłeś jakieś update/pluginy i chcesz aby ktoś przetestował?
Albo po prostu jesteś cudownym człowiekiem i robisz to bezinteresownie?

Robie to hobbystycznie. Mialem gotowy projekt, to szkoda mi aby sie zmarnował. Nie zamierzam na nim zarabiac, moze kiedys wylacznie z reklam.
Mysle ze darmowy master boost to dobry pomysł.
Serwery ukladane sa według głosów.


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Arcaro - 28-03-2019 00:18

UP!


RE: [Pobierz] Counter Strike 1.6 - Klasyczna wersja - Ali3N10 - 29-03-2019 15:47

Fajne fajne, polecam