Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? (/Temat-Jak-zweryfikowac-facebooka-numerem-bez-starteru-159882)



Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - rejwus15 - 05-12-2018 21:28

Witam! Szukam od kilku dni rozwiązania na to nurtujące mnie pytanie, ale już powoli odpuszczam, mam nadzieję, że tu ktoś da mi radę Smile

Mam problem np z palikacją 2nr - darmowy drugi numer, ponieważ facebook raz tylko przepuścił mi ten numer.. Za każdym razem wyskakuje informacja podaj prawidłowy numer

Kolejny sposób był kiedyś textplus, tam teraz żeby otrzymać numer trzeba kupić drogie abonamenty Sad

Macie jakiś sposób?


RE: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - patttson - 05-12-2018 21:44

smspva, kupuj od kogos numery


RE: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - azzaz - 05-12-2018 21:46

Sam szukałem i nie znalazłem. Za 5zł w play masz starter. Odpuszczasz dwa piwa czy coś i możesz na ten jeden numer 3 konta zweryfikować. Sam tak robię, azkolwiek jakby ktoś miał coś darmowego co działa to podpinam się pod pytanie Wink

Edit. Napisaliśmy posty w tym samym czasie Wink Z płatnych rozwiązań to już moim zdaniem najlepsze jest kupno tych starterów bo to tanie jak barszcz(ja płacę 5zł za jeden i 3 konta nim weryfikuję) i w 2 minuty się to załatwia + zawsze działa.


RE: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - rachman - 05-12-2018 22:44

Czasami można zamówić darmowe startery. Z play zamówiłem kiedyś parę. Poszukajcie, sieci rozdają free startery z free przesyłką. Z orange parę lat temu też miałem. Mniejsi operatorzy też rozdawali. Całe pudło kiedyś tego miałem za free...


RE: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - PremAccHack - 05-12-2018 22:53

Przecież na SMSPVA dużo to nie kosztuje.


RE: Jak zweryfikować facebooka numerem bez starteru? - Marcins1996 - 05-12-2018 23:01

Lyca Mobile rozdaje za darmo startery. Można zamówić nawet trzy w jednej przesyłce a nawet jedną doładowaną hehe.