Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymienie PSC na BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymienie PSC na BTC (/Temat-Wymienie-PSC-na-BTC-159861)



Wymienie PSC na BTC - AssenCreated - 04-12-2018 22:12

Posiadam 2 kody x 50 zł PSC, dzisiaj świeżo kupione Smile
Chciałbym je zamienić na 0.01 BTC ( Około + - 85 zł ) z prowizją z 80 zł.
Jak nikt nie zaoferuje nic w przypadku BTC, będę skłonny zamienić te kody na paypall na kwotę 85 zł. Proszę oferty pisać tutaj w komentarzach, jak dokonam transakcji, zamknę wątek.

Ważne : Możemy zrobić nawet transakcje typu ty dajesz połowe , ja daje połowe aż do całości ale przypominam ,że chce mieć te + - 85 zł na BTC. Wole jednak odrazu mieć zgłowy, jestem skłonny do zaufania osobie z liczbą powyżej 200 rep+, inni muszą mi zaufać.


RE: Wymienie PSC na BTC - Stworkowaty - 04-12-2018 23:16

Transakcja szybka i przyjemna, pozdrawiam.


RE: Wymienie PSC na BTC - AssenCreated - 04-12-2018 23:25

Transakcja przeprowadzona, zamykam wątek.


Wymienie PSC na BTC - Majka - 05-12-2018 09:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.