Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami (/Temat-Surveyo24-serwis-z-platnymi-ankietami-159857)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 04-12-2018 20:45

Surveyo24 to serwis z płatnymi ankietami - zbieramy punkty za ich wypełnianie i wymieniamy je na nagrody, np. na dziś są to:
  • Wirtualna karta przedpłacona Visa
  • Wypłata na konto PayPal
  • Kupon Amazon.de
  • Karta upominkowa Zalando
  • E-karta do gier na Facebooka
  • i kilka innych metod zamiany punktów na nagrody / wypłatę

Przede wszystkim wypełniamy płatne ankiety otrzymane na e-mail lub te widoczne na stronie serwisu. Możemy także polecać serwis znajomym i zdobywać dodatkowe punkty za każdą ankietę, którą wypełnią osoby, którym poleciliśmy serwis. Ankiet na chwilę obecną jest około 200, ale to się ciągle zmienia.

1 USD = 100 pkt.

Istniały także płatne zadania w dziale Ankiety Premium Plus ale na chwilę obecną dział znikł, być może w przyszłości powróci...
W przypadku Ankiet Premium Plus - za samo przystąpienie do ankiety (niekoniecznie zakwalifikowanie się do niej) otrzymywaliśmy 2 pkt. czyli 2 centy.


*

Ważne, by rejestrować się od razu z tego samego maila, który przypisany mamy do konta PayPal jeśli będziemy chcieli na niego wypłacać w przyszłości zarobek. Po rejestracji na Surveyo24.com, łączymy nasze konto ze stroną Synorewards.com, gdzie będziemy odbierać nagrody - tutaj też lepiej podać ten sam adres e-mail by poprawnie zliczało nam punkty.

Instrukcja rejestracji:
  1. Zarejestruj się w panelu z ankietami z refa: https://surveyo24.com/pl?ref=BX4NNW5f6O (za ref - dziękuję) lub z czystego https://surveyo24.com/pl używając e-maila powiązanego z kontem PayPal
  2. Użyj przycisku połączenia z synorewards.com widocznego po rejestracji w panelu ankiet, by zarejestrować się w panelu z nagrodami. Użyj tego samego adresu e-mail.


*

Minimum do odebrania nagród / wypłaty nie podaję bo tak jak nagrody może się zmieniać. Możecie to sprawdzić na Synorewards nawet bez rejestracji Smile

Serwis wypłacalny. Wczoraj wypłaciłem 10 $ na PayPal - wypłata dotarła od razu.


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - Gremquen - 04-12-2018 20:53

ile czasu zbierałeś te 10$?
Sam czy z poleconymi?
Ile ankiet się na to złożyło?


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 04-12-2018 21:11

Zbierałem stosunkowo długo bo to tylko dodatkowy zarobek, taki dla zabicia czasu. Może co dziesiątą ankietę wypełniałem. Docelowo działam w czym innym Wink a ankiety wypełniam tylko od święta... dosłownie.
Poleconych mam z 40? nie liczyłem, ale wypełnili tylko kilka ankiet. Na 1000 pkt. miałem z nich może z 30-50 pkt.
Ile ankiet? Zrobiłem może z 10 może naście ankiet dłuższych więc lepiej płatnych i może z 3-5 takich szybkich bo akurat miałem wolną chwilkę w tramwaju Wink


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 18-01-2019 20:07

Wypłacone 6$, dotarło na PayPal Smile


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 18-07-2019 18:23

Serwis nadal wypłaca, kilka wypłat zrealizowanych, polecam.


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - dawidus887 - 23-07-2019 14:49

Serwis spoko, ale jako tylko dodatek ;d.


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 23-07-2019 21:08

Logiczne że na ankietach nikt kokosów nie zgarnie ale parę dyszek co jakiś czas przy okazji wpadnie. Dobre dla zabicia czasu podczas podróży tramwajem Wink


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - cezar78 - 14-08-2019 22:01

Te zarobki na ankietach to raczej tylko na waciki starczą, ale dobre i pare dyszek, mi idzie nieźle jak narazie
[Obrazek: stats.jpg]


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 15-08-2019 00:09

Milionów nikt nie obiecuje. Ale tak jak piszesz parę dyszek przy okazji jak wpadnie na browarka za robotę robioną w tramwaju przy okazji to nie ma co płakać Wink


RE: Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami - rachman - 13-09-2019 00:10

Kolejna mała wypłata dotarła Smile