Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fanpage ero - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: fanpage ero (/Temat-fanpage-ero-159812)



fanpage ero - dandun1 - 02-12-2018 12:02

Teraz tak wszedłem na zapomniane konto na facebook i zobaczyłem, że miesięcznie mam ~6,5k wyświetleń na fanpage ero, gdzie nie zamieszczam postów od ponad roku :o

Można to jakoś sensownie zmonetyzować?


RE: fanpage ero - Wojtek574 - 02-12-2018 13:39

Lead Network porogrmay pod erotyke


RE: fanpage ero - Karamber - 02-12-2018 17:31

wynajac;p


RE: fanpage ero - dandun1 - 02-12-2018 17:35

@wojtek574
Dzięki, przypuszczam, że do tego potrzebowałbym własną stronę? Strzelam w ciemno, że fb by blokował.
Druga sprawa, jeżeli ruch mam z Azji, to domena COM będzie odpowiednia, czy może wystarczy zwykły blogger?

Wynajęcie raczej bez sensu


RE: fanpage ero - Karamber - 02-12-2018 17:37

moim zdaniem blogger chodż nie zaszkodzi własna domena , zawsze większe pole manewru i większy zarobek


RE: fanpage ero - Wojtek574 - 02-12-2018 18:28

(02-12-2018 17:35)dandun1 napisał(a):  @wojtek574
Dzięki, przypuszczam, że do tego potrzebowałbym własną stronę? Strzelam w ciemno, że fb by blokował.
Druga sprawa, jeżeli ruch mam z Azji, to domena COM będzie odpowiednia, czy może wystarczy zwykły blogger?

Wynajęcie raczej bez sensu

Ja nie będę pisał bo nie chce źle Ci doradzić ponieważ bardzo długa przerwę mam i trochę w tyle zostałem ale
Możesz napisać na czacie na lead network lub też Krzysztofa kontakt znajdziesz po prawej stronie jest. Doradzą i pomogą więc pisz śmiało Smile