Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik początkującego earner'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik początkującego earner'a (/Temat-Dziennik-poczatkujacego-earner-a-159777)



Dziennik początkującego earner'a - sznurek - 29-11-2018 18:37

Witam, forum to przeglądam od lat, ale dopiero kilka dni temu postanowiłem się zarejestrować i spróbować wejść w świat zarabiania pewnym krokiem. Zakładam dziennik, żeby monitorować swoje postępy, na pewno będzie też to jakiś bodziec motywacyjny. Może ktoś z was czasem dorzuci swoje 2 grosze i mi pomoże. Smile

Tyle słowem wstępu. Co postanowiłem? Wybrać niszę. Będzie nią erotyka, bo jest chyba jedną z najłatwiejszych dla początkujących. Nie mam żadnego ruchu, nie mam strony www, dużego fanpage ani wiedzy na temat seo. Może wyjątkiem będzie konto 970 obserwujących z fake dziewczyną. Celem na najbliższy czas jest dobicie 5000 znajomych na koncie fb. Odbiorcy to Polscy napaleńcy. Dotychczas nie udawało mi się to, dostawałem bana, teraz spróbuje zrobić to inną strategią, ograniczyć nieco swoją aktywność.

Do przeczytania.


RE: Dziennik początkującego earner'a - Arczit - 30-11-2018 11:01

Czyli taki pakiecik startowy Big Grin
Co do ero + fb, było tu już kilka dzienników o takiej tematyce i kończyły się tym że użytkownik dostał bana na jedyne konto zarobkowe FB i temat się urywał. Weź na to poprawkę, i nie skupiaj się tylko na 1 koncie i tylko na 1 platformie zarobkowej (FB). Będziesz budował konto 2 tygodnie, pozarabiasz 2 dni, poleci ban i stracisz motywacje.
Powodzenia Smile