Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Zacząć ? Przygoda z Ankietami ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jak Zacząć ? Przygoda z Ankietami ! (/Temat-Jak-Zaczac-Przygoda-z-Ankietami-159758)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak Zacząć ? Przygoda z Ankietami ! - prorex3h7 - 28-11-2018 16:34

Cześć, nazywam się Bartłomiej, jestem na forum już od dłuższego czasu, lecz dopiero teraz postanowiłem wziąć się do roboty i zacząc zarabiać pieniążki przez internet.

Czym będę się zajmował ? Na pewno dalej będę kontynuował zarabianie poprzez wykonywanie ankiet oraz zarabianie na grze CS:GO. W niedalekiej przyszłości planuję znaleźć mentora, zakupić odpowiednie poradniki, które pozwolą mi na naukę oraz zarobienie 'poważniejszych' pieniążków.

Mój aktualny rekord w ciągu miesiąca na ClixSense, który zamierzam pobić wynosi:

[Obrazek: 14wgjdz.png]

GRUDZIEŃ 2018 - 1055.95 PLN


Całkowite Miesięczne Zarobki - Styczeń:

Ankiety/Akcje - 31.53 PLN
CS:GO - 0.00 PLN
Transakcje - 20.00 PLN

Razem - 51.53 PLN


Wszystkie zarobione pieniądze będę przeliczał na PLN.
Nigdy nie podliczałem dokładnego zarobku podczas miesiąca i mam nadzieję, że dzięki bieżącym postom w temacie, uzyskam konretną sumę.

Nie będzie mnie w ten weekend (studia zaoczne) więc naliczanie pieniążków na Grudzien zacznę od dzisiejszego dnia.



RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - sacrumek - 28-11-2018 17:01

Powodzonka, masz jakiś poleconych aktywnych ?


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - prorex3h7 - 28-11-2018 17:03

Aktualnie na ClixSense mam tylko 1 aktywnego poleconego. Huh


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - Marcins1996 - 28-11-2018 17:06

Czyli mnie Smile


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - Patek - 28-11-2018 17:12

Tylko na clicksense z ankiet planujesz zarabiać?


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - prorex3h7 - 28-11-2018 17:17

(28-11-2018 17:12)Patek napisał(a):  Tylko na clicksense z ankiet planujesz zarabiać?

Planuję zarabiać na większości dotychczasowych ankiet które znam (nie tylko ClixSense) oraz wiem, że są wypłacalne.


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - Marcins1996 - 28-11-2018 17:25

Wtrącę się i napiszę że sam skupiam się głównie na Prolific i ClixSense. Mam jeszcze konta na kilkunastu panelach badawczych ale zanim na nich coś uzbieram to zejdzie do lutego pewnie heh


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - Fricooo - 28-11-2018 17:30

Jeśli chodzi o zarabianie na CS:GO to co masz na myśli? Przedmioty, skrzynki, klucze? Da sie na tym w ogóle zarobić cokolwiek sensownego?


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - prorex3h7 - 28-11-2018 17:42

(28-11-2018 17:30)Fricooo napisał(a):  Jeśli chodzi o zarabianie na CS:GO to co masz na myśli? Przedmioty, skrzynki, klucze? Da sie na tym w ogóle zarobić cokolwiek sensownego?

Tutaj głównie chodzi mi o ruletkę, a jest to dosyć fajna opcja bo stracić nie możesz nic (Darmowe Coinsy), a zarobić możesz dużo jeżeli będziesz konsekwentny i nie poniosą Cie emocje żeby zagrać "all-in" na dany kolor.


RE: Jak Zacząć? Co zrobić by zarobić? - Marcins1996 - 28-11-2018 17:43

A ile już zarobiłeś na ruletce ?