Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www (/Temat-POZYCJONOWANIE-Pakiet-SEO-dla-wzmocnienia-Twojej-strony-www-159756)



[POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - rozekrr - 28-11-2018 16:08

1.Nazwa przedmiotu: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 40 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew bankowy

Witam, oferuję usługę SEO dla wzmocnienia Twojej strony www.

Pakiet zawiera:
- 30 profili na forach (backlink w stopce profilu)
- 10 blogów zapleczowych + 2 artykuły z Twojej strony z podlinkowanymi słowami kluczowymi na każdym z nich
- 30 linków na domenach/subdomenach typu gov,edu
- 10 katalogów stron www lub katalogów firm
- konto Pinterest z dodaniem 30 obrazów kierujących do Twojej www
- marketing szeptany - 20 wpisów na forach tematycznych
- 15 linków typu Web 2.0
- linki typu Wiki
- pozyskanie linków w zależności od tematyki i rodzaju strony, typu: komentarze, opinie, polecenia
- sprawdzenie i ewentualna poprawa optymalizacji strony


Całość tworzona jest ręcznie, bez użycia botów/programów.
Po zakończonym zleceniu dostajesz na emaila pełen raport z wykonanych prac.

O kolejności wykonania zlecenia, decyduje kolejność zamówień.
Jeden pakiet wykonuję 2-3 dni robocze.

W razie pytań, zapraszam na PW.


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - pikusix1 - 28-11-2018 18:36

Brałem pakiet już wcześniej, od siebie mogę polecić w 100%. Efekty zadowalające i takie, jakie chciałem Wink


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - fusek - 28-11-2018 19:01

Rezerwuje

edt
Biore 2 pakiety po 30 zl


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - rozekrr - 28-11-2018 19:18

Wedle informacji jaką podał wyżej fusek. Został jeden pakiet w cenie promocyjnej 30 zł.


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - Kfr1001 - 28-11-2018 19:39

Ja rówież mogę polecić, kupiłem pakiety dla 2 stron. Efekty zaczynają być widoczne, ładnie się indexuje. Dla lepszego efektu polecam 2 pakiety na stronę


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - patrolpxd - 28-11-2018 19:49

Zakupiłem 2 pakiety Tongue
Dam znać jak efekty Smile

Pozdrawiam!


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - mcmaks - 28-11-2018 20:55

Super oferta...Na pewno skorzystam Big Grin


RE: [POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - rozekrr - 02-12-2018 13:22

Aktualny czas wykonania nowych zamówień - około 10 dni.


[POZYCJONOWANIE] Pakiet SEO dla wzmocnienia Twojej strony www - Artinesse - 11-02-2019 20:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.