Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) (/Temat-Dziennik-typy-bukmacherskie-z-analiza-159754)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 28-11-2018 14:39

Z tego co zauważyłem niestety nie ma tutaj osoby wstawiającej regularnie typy bukmacherskie.

Stwierdziłem, że podzielę się tym co gram Smile Moim konikiem jest tenis i piłka nożna, ale ze względu na dłuższy okres, w którym bawię się w bukmacherkę nauczyłem się grać zdecydowanie więcej.

Na początku załóżmy, że okres "rozliczeniowy" to dwa tygodnie. Począwszy od dzisiaj 28-11-2018 do 12.12-2018 będę starał się wyjść na + Smile

Kwota do rozdysponowania do powiedzmy 1000zł, tak, aby wszystko się fajnie liczyło Idea

Będę wstawiał przeważnie 2 typy, jeden bardziej prawdopodobny, a drugi tzw. "wariat" beka

Kolor zielony oznacza, że kuponik wszedł i wszyscy zadowoleni.
Kolor brązowy oznacza, że tym razem niestety coś nie "pykło".
Kolor żółty będzie zawierał kupony, na których są zdarzenia, w których występują: krecze, przekładane mecze, walkowery itp.



Oba kupony będą miały osobną statystykę, ja najbardziej skupiam się na pierwszym, drugi traktuje bardziej dla zabawy Smile

A więc zaczynamy Smile

Saldo:1000zł

Liczba zagranych pierwszych kuponów:0

Liczba trafionych pierwszych kuponów:0

Liczba zagranych drugich kuponów:0

Liczba trafionych drugich kuponów:0


28-11-2018

Pierwszy kupon:

1.Napoli - CZ Belgrad (Napoli - CZ Belgrad 0:1 handicap) - Zwycięstwo Napoli po kursie 1,47

W grupie C jeszcze nic nie jest przesądzone. Mimo wszystko skłaniam się ku Napoli, które nie będzie chciało patrzeć na inne drużyny i powinno samo zapewnić sobie awans. Dlaczego handicap? Podejrzewam, że to Napoli strzeli pierwsze bramkę, a CZ będzie gonić wynik. Jednak CZ musi wygrać ten mecz, więc będzie skutkowało to "odsłonieniem się" obrony Czerwonej Gwiazdy. Kurs warty pogrania.

2.PSG - Liverpool (Over 3,5 żółtych kartek, po kursie 1,44)

Zacięta walka o wyjście z grupy = dużo kontaktowych sytuacji = Szymon Marciniak = wystarczająco dużo kartek aby pokryć ten skromny over Smile. Polak słynie z kontrowersyjnych decyzji, mimo wszystko często sypie żółtymi kartonikami, a w takim meczu moim zdaniem nie powinno ich brakować.

3.Tottenham - Inter Mediolan (Over 3,5 żółtych kartek, po kursie 1,41)

Gospodarze aby zapewnić sobie awans muszą wygrać dzisiejsze spotkanie. Cakir również serwuje sporo kartek, i pewnie będzie chciał troszkę załagodzić starania obu drużyn. Over powinien zostać pokryty.

Kurs całkowity wg. fortuny: 2.98 (można pograć go w happy hour od 17-18) i będzie 14% więcej Smile Do wygrania za 50 zł: 131.12

Fingers crossed.

Drugi kupon:


1. Borussia Dortmund - Club Brugge (Borussia wygra - 1,31)

Niemiecki zespół ostatnio imponuje formą. Uważam, że powinni rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Dodatkiem jest absencja kilku zawodników z Bruggi, oraz fakt, że Borussia zapewniła sobie awans do fazy pucharowej LM, a Club Brugge zagra w Lidze Europy.

2. PSG - Liverpool (podwójna szansa 0-0 po kursie 1,86)

Mecze wyrównanych ekip często są na remis, czy to w kontekście połowy, czy całego spotkania, dlatego zdecydowałem się na taki typ, gdyż zwykły remis jest dosyć ryzykowny.

3. Tottenham - Inter Mediolan (Tottenham wygra po kursie 1,71)

Tottenham może uratować tylko i wyłącznie zwycięstwo. Siła ofensywna gospodarzy jest bardzo imponująca (Kane,Alli,Son) którzy wspomagani przez fenomenalnego Eriksena mogą zawojować wiele. Dobry mecz z Chelsea świadczy o sile tego zespołu. Na minus jedynie potencjalne zmęczenie po ciężkim sobotnim meczu, ale 5 dni przerwy to wystarczająco dużo na regenerację.

Kupon z kursem całkowitym: 4,31
Stawka: 20 zł
Do wygrania: 75.86


Saldo po dzisiejszym dniu: 930 złotych.

Zapraszam do obserwowania, obstawiania i komentowania. Pozdrawiam.


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 29-11-2018 16:35

Saldo:1061,12zł

Liczba zagranych pierwszych kuponów:1

Liczba trafionych pierwszych kuponów:1

Liczba zagranych drugich kuponów:1

Liczba trafionych drugich kuponów:0

Wczorajszy pierwszy kupon na plus Smile, drugi niestety się nie udał, ale jeżeli ktoś zagrał tak samo jak ja to ma coś na +++ Smile

Dzisiaj na szybko, niestety praca wzywa.

1.Chelsea - PAOK (Chelsea wygra po kursie 1,30)

Chelsea nic już nie musi w fazie grupowej LE, ale szanse dostaną gracze rezerwowi, a akurat w Chelsea ma bardzo dobrze obsadzonych zmienników Smile Faktem jest, że grają na Stamford Bridge, co jeszcze bardziej podnosi ich szanse.

2.AC Milan - Dudelange (AC Milan - Dudelange handicap 0:1, AC Milan wygra po kursie 1,32)

Milan musi wygrać spotkanie, żeby wyjść z grupy i nie patrzeć się na inne mecze. Grają u siebie i mają zdecydowanie lepszą "pakę", aby rozgromić zespół z Luxemburga.

3.Poltawa - Arsenal (Arsenal wygra po kurise 1,77)

Spotkanie zagrane przede wszystkim za kurs. Emery odmienił czerwoną część Londynu i wygląda ona teraz zdecydowanie lepiej. Na pewno padną w tym meczu bramki i myślę, że będą to bramki dla Kanonierów

Łączny kurs kuponu: 2.97
Stawka:100
Do wygrania:2,61

Trzymajcie kciuki Smile


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - dominikstawniak - 29-11-2018 23:03

Ładnie siadło, powodzenia w dalszym typowaniuSmile


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 30-11-2018 14:51

Saldo:1222,12zł (+222,12 zł)

Liczba zagranych pierwszych kuponów:2

Liczba trafionych pierwszych kuponów:2

Skuteczność:100%

Liczba zagranych drugich kuponów (wariatów):1

Liczba trafionych drugich kuponów (wariatów):0

Skuteczność:0%

Wczorajszy jedyny kuponik na ++++ Smile Jeżeli gra ktoś z nami od początku taką samą stawkę, ma 222 na plusie Smile


Dzisiaj pierwszy i jedyny kupon, z racji dość biednej oferty od bukmachera:

1.Cardiff - Wolverhampton (Wolverhampton wygra lub zremisuje po kursie 1,32)

Wolves gra bardzo dobrze na wyjazdach, a ich dzisiejszy rywal bardzo przeciętnie radzi sobie w spotkaniach przed własną publicznością. Wolves, których potencjał jest bardzo duży, potrafili urywać punkty czołówce tabeli. Dzisiaj będą chcieli wygrać spotkanie. Dla odważnych czysta 2.

2.Śląsk Wrocław - Lechia Gdańk (Lechia Gdańsk wygra lub zremisuje po kursie 1,53)

Uważam, że na tak wysoki kurs za Lechię z remisem można zdecydowanie postawić. Lider Ekstraklasy przyjeżdża do Wrocławia, którego twierdza ostatnio często upadała. Lechia dobrze radzi sobie na wyjazdach, nie powinni przegrać tego meczu, szczególnie, że w głowach piłkarze są zmotywowani do walki o zwycięstwo w całej lidze.

3.Jagiellonia - Arka Gdynia (Over 1,5 gola po kursie 1,24)

Niski kurs, ale obie drużyny strzelają i dużo tracą. Myślę, że może zostać pokryty już w pierwszej połowie. Jagiellona mająca ochotę na zwycięstwo na własnym stadionie powinna ruszyć do ataku. Minusem dla Gdynian jest również daleki wyjazd, więc może brakować tej świeżości.


Kurs całkowity: 2,50
Stawka:100zł
Saldo po zagraniu kuponu:1122,12



RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - _Miluus_ - 01-12-2018 16:08

na dzisiaj cos bedzie ?


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - EfectiveWork - 01-12-2018 19:50

Życzę powodzenia, ale szczerze przyznam że tego typu dzienniki nigdy mnie nie interesowały i nie będą interesować Smile Tak czy inaczej rób swoje !


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 01-12-2018 20:08

Liczba zagranych pierwszych kuponów:3

Liczba trafionych pierwszych kuponów:2

Skuteczność:66,6%

Liczba zagranych drugich kuponów (wariatów):1

Liczba trafionych drugich kuponów (wariatów):0

Skuteczność:0%

Saldo: 1122,12 zł



Wczorajszy kupon niestety na minus Sad Wolves nie udało się utrzymać prowadzenia, ba, nie potrafili nawet zremisować, a szkoda, bo reszta weszła bardzo gładko

Przepraszam, że dzisiaj tak późno, ale niestety dopiero wróciłem z pracy.


Dzisiaj dwa kupony, trochę się pobawimy Smile

1. Deontay Wilder - Tyson Fury (Tyson Fury wygra po kursie 2,44)

Każdy fan boksu nie może przegapić takiej walki. Bombardier kontra pogromca Kliczki. Opinie na ten pojedynek są bardzo podzielone. Ja jestem prawie pewny, że wygra Fury. Dlaczego? Praca na nogach i inteligencja...Z dobrym lewym prostym inteligentny Fury powinien wypunktować Wildera. Wiadomo, jak to w HW może Wilderowi wejść jeden "cep" i pozamiatane, ale raczej liczę tutaj na wygraną Furego po fajnym kursie!

2.Khalidov - Narkun (Khalidov wygra po kursie 1,50)

Były niepodważalny mistrz powraca, aby zdobyć co swoje. Narkun nie jest pierwszym lepszym rywalem, ale Mamed to klasa, doświadczenie i moc, jaką Narkun nie spotkał jeszcze na swojej drodze.

Łącznie daje to kurs: 3,66
Stawka:100zł
Do wygrania:322,06
Saldo po zagraniu:1022,12



Drugi kupon na dzisiaj, troszkę bardziej zwariowany:

1.Deontay Wilder - Tyson Fury (Tyson Fury wygra na punkty bądź przez techniczną decyzję po kursie 3,00)

Troszkę bardziej ryzykowne, uzasadnienie u góry.

2.Pacquiao Manny - Broner Adrien (Pacquiao Manny wygra po kursie 1,45)

Legenda wraca na ring. Bardzo religijny bokser stoczy ciężką walkę, ale myślę, że upora się z przeciwnikiem, nie ma czego tutaj za barzdo analizować, ponieważ forma z jaką wyjdą oboje może się różnić. Mimo wszystko stawiam na Pacquiao.

3. Soldic R. - Bohrer V. (1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację)

Kto zna Soldica wie, co zrobił z Gamrotem. Kolos, wręcz maszyna do zabijania. Nie widzi mi się Bohrer w tej walce przy tak dobrej formie fizycznej Soldica. Jeżeli nie będzie miał blokady psychicznej to typ powinien wejść bez najmniejszych problemów.

Łącznie daje to kurs: 6,53
Stawka:20zł
Do wygrania:114,93
Saldo po zagraniu:1002,12


TYPY NA JUTRO WCZEŚNIE RANO Smile

GOOD LUCK!


(01-12-2018 19:50)EfectiveWork napisał(a):  Życzę powodzenia, ale szczerze przyznam że tego typu dzienniki nigdy mnie nie interesowały i nie będą interesować Smile Tak czy inaczej rób swoje !

Każdy ma inny gust, szanuję każdą opinię i bardzo dziękuję! Smile



Bukmacherkę ciężko rozgryźć. Ja już sporo pieniędzy przegrałem, szczególnie na początkach, by teraz wychodzić na coraz większy +++.


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - Fricooo - 02-12-2018 11:36

Śledzę na bieżąco. Tym razem trochę szczęścia zabrakło. Dla mnie typ z Khalidovem był dość ryzykowny po jego ostatniej walce czy wypowiedziach. No i jak widać- sportowa emerytura, chociaz i tak wróżę jeszcze powrót ($$$).
Zastanawiam się nad jednym. W pierwszym poście jest duzo przypuszczen, typu "powiedzmy ze budzet to 1000zl". Napisałeś ze sam grasz to co wstawiasz. Grasz identycznymi stawkami jak wstawiasz (20-100zl na kupon)?


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 03-12-2018 00:13

Liczba zagranych pierwszych kuponów:4

Liczba trafionych pierwszych kuponów:2

Skuteczność:50%

Liczba zagranych drugich kuponów (wariatów):2

Liczba trafionych drugich kuponów (wariatów):0

Skuteczność:0%

Saldo: 1002,12 zł


Wczorajsze oba kupony niestety na duży ------------- Sad Sad Sad

Ale nie ma się co łamać, będzie lepiej. Również przepraszam, że nie wrzuciłem typów na dzisiaj, ale walka Tysona z Deontayem tak się przedłużyła, że ledwo zdążyłem do pracy facepalm


Na 03.12.2018 przygotowałem już dzisiaj jeden kupon:

1.Tula - Zenit St.Petersb. (Over 1,5 po kursie 1,41)

Potrzebne tylko dwie bramki, a obie drużyny sporo strzelają. Na dodatek ciekawostka: Zenit strzela więcej bramek na wyjazdach niż u siebie, Tula na odwrót, więc liczę, że ten skromny over się pokryje Smile

2.Nurnberg - Leverkusen (Leverkusen wygra po kursie 1,80)

Leverkusen zdobyło dotychczas tyle samo punktów na wyjeździe, co w domu (7). Nurnberga bez Bauera pauzującego za kartki, może nie jest to pierwszy garnitur, ale zawsze jakieś osłabienie. Uzasadnieniem typu jest obrona Nurnbergi, która lekko mówiąc nie zachwyca, a Bayer potrafi wykorzystywać słabszą defensywę, mając średnio strzelonych 1,5 gola na mecz, a Nurnberga w 13 meczach straciła aż 29 bramek!



Łącznie daje to kurs: 2,54
Stawka:100zł
Do wygrania:223,52
Saldo po zagraniu:902,12


Czas powrócić na dobre tory!




(02-12-2018 11:36)Fricooo napisał(a):  Śledzę na bieżąco. Tym razem trochę szczęścia zabrakło. Dla mnie typ z Khalidovem był dość ryzykowny po jego ostatniej walce czy wypowiedziach. No i jak widać- sportowa emerytura, chociaz i tak wróżę jeszcze powrót ($$$).
Zastanawiam się nad jednym. W pierwszym poście jest duzo przypuszczen, typu "powiedzmy ze budzet to 1000zl". Napisałeś ze sam grasz to co wstawiasz. Grasz identycznymi stawkami jak wstawiasz (20-100zl na kupon)?


Zagrałem 1 wygrany i te 2 przegrane kupony Angry, ale za połowę mniejszą stawkę, czekam do 10, dlatego wyznaczyłem sobie troszkę większy budżet. Racja, sam sobię teraz pluję w brodę z tym typem z Mamedem, ale pamiętam go za "starych" czasów, a wtedy był nieosiągalny. Irytuje mnie werdykt z walki Furego, moim zdaniem ją wygrał, oczywiście poza rundami z KD, ale w końcu walka w USA, więc też mogłem wziąć to po uwadze. Niestety, człowiek mądry po fakcie :/


RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) - timeto - 05-12-2018 16:44

Niestety Leverkusen mimo sporej przewagi nie dowiózł zwycięstwa ------


Liczba zagranych pierwszych kuponów:5

Liczba trafionych pierwszych kuponów:2

Skuteczność:40%

Liczba zagranych drugich kuponów (wariatów):2

Liczba trafionych drugich kuponów (wariatów):0

Skuteczność:0%

Saldo: 902,12 zł


Na dzisiaj mam jeden kupon:

Ch.Głogów - Legia W. (Wygrana Legii po kursie 1,45)

Puchar Polski rządzi się swoimi prawami, mimo wszystko nie chcę mi się wierzyć, żeby Legia nie rozstrzygnęła tego meczu na +. Chrobry przegrał 5 ostatnich meczy, a Legia można powiedzieć znajduje się na fali. Mimo zapewnie rezerw, Legioniści powinni bez problemu rozprawić się z Głogowem.

Manch Utd - Arsenal (Remis lub wygrana Arsenalu po kursie 1,62)

Manchester United nie za dobrze wszedł w sezon, a Arsenal świetnie sobię radzi pod wodzami Emery'ego. Mimo, iż mecz odbędzie się na Old Trafford braki w obronie United są ogromne, a naprzeciw Lacazette i Auba, którzy potrafią sobie poradzić. Arsenal z remisem po takim kursie to jak typ za darmo.

Tottenham - Southampton (Wygrana Tottenhamu po kursie 1,37)

Zarząd Southampton zmienił ostatnio trenera, a Tottenham będzie chciał wynagrodzić kibicom ostatnią porażkę z Arsenalem. Siła ofensywna Totków kontra również słaba obrona Southampton'u to ogromna szansa dla gospodarzy na obronę 3 punktów na własnym terenie.

Zapomniałem dodać.

Kurs całkowity: 3.22
Stawka: 100zł
Do wygrania: 283,36
Saldo po zagraniu kuponu:802,12