Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika (/Temat-ADVClicks-nowa-stronka-dzialajaca-od-2018-pazdziernika-159752)



ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 28-11-2018 12:00

Witam Smile
Zapisałam się na stronkę , która jest nowa i działa od pażdziernika tego roku Smile Użytkowników póki co jest tam zaledwie ponad 6 tys. Na forum tej strony są dowody wypłat Smile a także jest tam forum dla innych krajów, tym także Polski Huh

Oto link do zapisu Smile https://www.adv-clicks.com/?ref=slonce16 oraz pusty link smutny jesli nie chcesz się zapisać to trudno Sad jednak system tych stron działa w ten sposób, że im więcej masz poleconych tym większe zyski https://www.adv-clicks.com/[/url]

Gdy chcemy zarabiać klikamy w zakładkę Earn Money, możemy zagrać w grę i wygrac dodatkowo np 1 $ lub kilka centów , gra znajduje się obok w zakładce - Games

Dodam , że na start mamy konto GOLDEN przez 7 dni a nie STANDARD a to oznacza, że większy zysk mamy za kazde klikniecie w reklamę zamiast 80%, za każdy klik odsyłający zamiast 40% = 100% , za kliknięcie na zlecenie zamiast 0,001 USD to otrzymujemy 0,0015 USD

Punkty, które tu zbieramy wymieniamy na $ , 1 $ = 1000 pkt.
Mozemy klikać w punkty tyle ile chcemy Wink także szybko można dobić do wypłaty, tak myślę Smile
Aby klikać w punkty klikamy w zakładkę Earn Money -> View Ads -> a nastepnie na czarnym tle nad reklamami będzie napis Point Ads/Earn Unlimited Points klikamy w ten napis, pokaże się nowa strona i będzie czas odmierzać 15 sekund, nastepnie klikamy w zielony prostokąt z napisem Get Link! i znów w czarną zakładkę i tak w kółko, jeśli człowiek przysiądzie to uzyska nawet 1 $ za dzień Wink

Na tej stronie możemy też reklamować własne strony Smile

Minimum do wypłaty to 2 $

Na stronie tej możemy wynająć poleconych oczywiście za $ Wink


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 28-11-2018 14:09

Doczytałam konto GOLD jest na 7 dni dla pierwszych 10 000 osob, które się zarejestrują Smile


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 28-11-2018 22:33

Zachęcam do zapisania , bo jest tu duzo możliwości do zarabiania, a jesli nie do zarabiania to reklamowania własnych stron. W zakładce Earn Money jest dużo mozliwości zdobycia $ Wink Poza tym można klikac punktów do woli, 1000 pkt to 1 $ a tysiąc klików zrobisz w dzień lub w kilka w zależnoci ile masz czasu Wink


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - Gremquen - 28-11-2018 22:43

kolega chyba pierwszy raz buxa widzi Smile
I chyba nieregulaminowe to odświeżanie


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 28-11-2018 22:50

Nie KOLEGA jak cos Wink i nie pierwszy raz widze buxa Tongue
Chyba nieregulaminowe odświeżanie? Nic mi o tym nie wiadomo, w regulaminie nic nie pisze... a ty jak nie wiesz na 100% to nie pisz Wink

PS: Jeśli popełniłam błąd to skasuję swoje posty te niby odświeżalne... Wink


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - Karamber - 29-11-2018 07:43

próbował ktoś?


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 29-11-2018 10:38

Próbuję , jak wypłacę dam znać Wink

(28-11-2018 22:50)slonce napisał(a):  Nie KOLEGA jak cos Wink i nie pierwszy raz widze buxa Tongue
Chyba nieregulaminowe odświeżanie? Nic mi o tym nie wiadomo, w regulaminie nic nie pisze... a ty jak nie wiesz na 100% to nie pisz Wink

PS: Jeśli popełniłam błąd to skasuję swoje posty te niby odświeżalne... Wink
Czytałam ten regulamin:
https://zarabiam.com/Temat-REGULAMIN-ZARABIANIE-PRZEZ-INTERNET-7106


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - querido - 29-11-2018 12:44

Jakiś program lub wtyczka do buxa ? Za taką stawkę to lepiej iść puszki zbierać jak menel, niż poświęcać 6h, klikając w reklamy aby uzyskać 1$


RE: ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - slonce - 30-11-2018 22:54

Nie mam żadnej wtyczki ani nic podobnego. Chcesz to klikaj , nie to nie, nie zmuszam nikogo.

W ciągu max półtora tygodnia ( oby krócej ) a sprawdzę czy strona jest wypłacalna... Oby... Oczywiście dam znać czy tak czy nie....


ADVClicks - nowa stronka działająca od 2018 pażdziernika - Hybrid1990 - 14-02-2019 17:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.