Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✔ Niecodzienny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ✔ Niecodzienny dziennik (/Temat-%E2%9C%94-Niecodzienny-dziennik-159748)

Strony: 1 2


✔ Niecodzienny dziennik - mgll - 27-11-2018 22:52

Marzenia miałem.
Zapał do pracy zniknął.
Marzeń już nie mam.
Nadeszły cele.
~mgll 2018



Słowem wstępu chciałem zawrzeć fakt, że w zeszłym roku odpuściłem.
Marzenia moje mogą zostać jedynie zrealizowane poprzez wykonanie wszystkich celi krok po kroku.

W zeszłym roku były studia, były sielanki, była inna robota, która spowodowała bierność w pracy przez internet.
Nie warto patrzeć na to co było, co można było zrobić albo co się powinno.

Najpierw jednak muszę wyznaczyć pierwszy cel.
Zastanawiałem się co mogę obrać za swój pierwszy cel i uważam, że najpierw będzie wybranie dziedziny, w której rozpocznę swoją przygodę z zarabianiem.



Cel pierwszy:
☒ Znalezienie mentora - "zmiana planów"
☑ Wybranie metody zarabiania

Wyznaczona data wykonania celu: 29.11.2018



Jeśli kiedykolwiek przeprowadzałeś ze mną transakcję, proszę zostaw opinię tutaj: LINK


RE: Nie mam marzeń. Mam cele. - xmaniek6 - 27-11-2018 22:55

powodzenia Lol
mentor? czaq i mysc


RE: Nie mam marzeń. Mam cele. - sacrumek - 28-11-2018 12:10

J/w polecam obu Panów, powodzenia będę śledził.


RE: Nie mam marzeń. Mam cele. - EfectiveWork - 28-11-2018 21:24

Uderzaj koniecznie do mysca !


RE: Nie mam marzeń. Mam cele. - mgll - 05-12-2018 03:41

DNI 1 - 7
28.11 - 4.12



Witam serdecznie po tygodniu przerwy. Jak każdy student wie, przychodzi moment, w którym trzeba poświęcić trochę więcej czasu na naukę.
Miałem mało czasu przez tych kilka dni, miałem głowę zawaloną wieloma rzeczami.

Do tej pory zrobiłem bardzo niewiele, a kilka moich przemyśleń zmieniło drogę, po której zamierzam stąpać zaczynając zarabiać przez internet.

Jak na razie nie będę korzystać z oferty mentorskiej, ponieważ nie pozwala mi na to mój budżet Sad


CO ZROBIŁEM?

  • Zabrałem się za rejestrację z reflinka od @[sacrumek] w portalu Prolific. Serwis zarobkowy, w którym należy rzetelnie wykonywać powierzone nam ankiety, aby zarobić parę groszy. Do tej pory udało mi się uzyskać 5,66£, więc nawet całkiem fajna suma Smile
  • Zaplanowałem zacząć rozwijać konto na instagramie o tematyce przyrodniczej. Konto już było dawno zrobione, lecz plan z spalił na panewkach. Obecnie ma około 200 followersów.
  • Sprzedałem 2 konta Netflix.



ZAROBEK : 39,16
28.11 - 4.12
  • Prolific : 27,16zł
  • Netflix : 12zł




CELE NA NAJBLIŻSZE KILKA DNI

  • Rozwój konta na instagramie
  • Aktywny udział w ankietach Prolific
  • Poszukiwanie alternatywnych metod zarabiania pozwalających na osiągnięcie nadrzędnego celu



CEL GRUDZIEŃ : 39,16 / 300
39,16 zł jest to 13% całej sumy do zdobycia

Cel grudniowy jest pierwszym celem z 20, które sobie postawiłem, a Wy forumowicze będziecie je widzieć na bieżąco.




RE: ✔ Niecodzienny dziennik - EfectiveWork - 05-12-2018 15:14

Proponuję zagłębić i skupić się na jednej rzeczy. Ankiety ? Tutaj się nie dorobisz, chyba że zależy Ci na zarabianiu na chipsy Smile Przede wszystkim skupić się, pomyśleć i nie poddawać. Początki są mega trudne i one nas właśnie weryfikują czy się do tego nadajemy.


RE: ✔ Niecodzienny dziennik - Marcins1996 - 05-12-2018 16:01

Ale większość się na tym początku wysypuje z obiegu bo za dużo informacji do przyswojenia heh


RE: ✔ Niecodzienny dziennik - mgll - 05-12-2018 17:12

(05-12-2018 15:14)EfectiveWork napisał(a):  Proponuję zagłębić i skupić się na jednej rzeczy. Ankiety ? Tutaj się nie dorobisz, chyba że zależy Ci na zarabianiu na chipsy Smile Przede wszystkim skupić się, pomyśleć i nie poddawać. Początki są mega trudne i one nas właśnie weryfikują czy się do tego nadajemy.

(05-12-2018 16:01)Marcins1996 napisał(a):  Ale większość się na tym początku wysypuje z obiegu bo za dużo informacji do przyswojenia heh

@[EfectiveWork]
To jest tymczasowy zarobek w tych ankietach, więc ogólnie grosze nie grosze to dla studenta taki pieniążek jest wiele warty Smile
Zdaję sobie sprawę, że są trudne, bo startuje już chyba po raz 4, więc mam nadzieję, że tym razem nie odpuszczę Big Grin

@[Marcins1996]
Może i tak, ale wszędzie tak było czy to w nauce, czy w jakiejkolwiek innej dziedzinie, zawsze jak się zaczynało, wydawało się, że coś jest trudne. Jednakże później okazywało się wszystko prostsze Smile


RE: ✔ Niecodzienny dziennik - Pawello6 - 05-12-2018 21:05

Co zamierzasz później zrobić z rozwiniętym kontem instagram ? Wink


RE: ✔ Niecodzienny dziennik - xdax1 - 05-12-2018 21:53

(05-12-2018 15:14)EfectiveWork napisał(a):  Proponuję zagłębić i skupić się na jednej rzeczy. Ankiety ? Tutaj się nie dorobisz, chyba że zależy Ci na zarabianiu na chipsy Smile Przede wszystkim skupić się, pomyśleć i nie poddawać. Początki są mega trudne i one nas właśnie weryfikują czy się do tego nadajemy.

Nie wypowiadaj się jak się nie znasz się na dany temat i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Na ankietach można całkiem sporo zarobić, nawet te 1000 zł. Drogie te chipsy muszą być. Zresztą jest dziennik.
I także potwierdzam, że idzie na tym fajnie dorobić, ale trzeba poświęcać trochę czasu.