Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdz!!! wazne bot facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprawdz!!! wazne bot facebook (/Temat-Sprawdz-wazne-bot-facebook-159737)



Sprawdz!!! wazne bot facebook - karolek113 - 27-11-2018 14:23

Panowie powazna sprawa . potrzebuje bota czy czego kolwiek do pisania do ludzi/ udostepnienia postu (prostego w obsłudzę) dokladnie udostepnnienia jpg.

kolegę z mojego miasta potrącił pociąg pilnie potrzebna jest krew
chciałbym jak najszybciej udostepnic to gdzie się da (chodzi o moje miasto )

pomozcie bo jestem w tym ziielony...


RE: Sprawdz!!! wazne bot facebook - tryhard7 - 27-11-2018 14:28

przykra sprawa - polecam robić to ręcznie bo boty na tym portalu ci nic nie dadzą a jedynie zaszkodzą.


RE: Sprawdz!!! wazne bot facebook - id-user - 27-11-2018 14:40

Poleciłbym tobie FacePoster.eu masowe udostępnianie wpisów/mediów do grupy do których należysz.
Wyszukiwanie grup po frazach i automatyczne dołączanie do niech.
Korzystam z tego bota do swojej działalności już grubo ponad 10 a może już 11 miesięcy


RE: Sprawdz!!! wazne bot facebook - patttson - 27-11-2018 15:19

^ Ty jestes pewnie wspolwlascicielem tego serwisu xD

Co do posta to w tych czasach na bocie prędzej Ci zablokuje konto, to co Ci mogę poradzić to: napisz na tablicy i poproś o udostępnianie, dołącz do kilku większych grup w Polsce, napisz post i poproś o bumpy i udostępnienia Wink


RE: Sprawdz!!! wazne bot facebook - domi11997 - 27-11-2018 18:29

Nie ma takiej opcji, aby Pan X ze Szczecina dostal moja krew jak ja mieszkam w Katowicach. To banki krwi miedzy soba moga jedynie rozdysponowac. Nie martw sie, kazdy oddzial ma zapas, jesli brakuje jak wyzej wspomnialem poratuja sie z innego oddzialu.

Aktualny stan krwi w poszczegolnych oddzialach: https://krew.info/zapasy/mobile.html


Sprawdz!!! wazne bot facebook - Hybrid1990 - 20-11-2020 12:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.