Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik (/Temat-Wspinaczka-na-wysokie-wzgorze-moj-dziennik-159714)

Strony: 1 2 3


RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - Mefisciak - 15-12-2018 21:40

O jakim konkretnie poradniku mysc'a mowa? Smile
Jak na początek pięknie Ci idzie! Powodzienia, oby tak dalej Big Grin


RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - Shader - 27-12-2018 18:46

Ostatnio nie było wpisu, ale zrobię dopiero małe podsumowanie 1 stycznia Smile Strzałeczka


RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - Shader - 31-12-2018 18:15

Koniec roku więc czas na małe podsumowanie.

Cytat: Cel: do końca roku uzyskać dniówki na poziomie 40

No i jakoś się udało w ostatnim tygodniu grudnia, ale się udało Smile

[Obrazek: udalosie.png]

Dalej czuje, że nie zrobiłem praktycznie nic, to ciągle głównie spam, aż mi się w głowie kręci od możliwości, tyle tego jest, że nie wiem za co się zabrać. Najważniejsze nie być pazernym i cierpliwie pozyskiwać kolejne leady. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nowy rok, nowe plany, co zamierzam?
W kilka miesięcy przeczytać parę poradników na temat dropshipingu. W maju wracam do Polski i zamierzam otworzyć swoją działalność, czyli właśnie sklep w tym modelu.

Dalej "walczyć" na mylead i uzyskać miesięczny dochód 1,500 zł

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka

Teraz wpisy w dzienniku będą pojawiać się rzadziej, raz, dwa razy w miesiącu. Dziękuje wszystkim za słowa otuchy i za uwagę. Obiecuję się nie poddać i zmienić coś w swoim życiu Smile

Szczęśliwego Nowego Roku i wysokich zarobków !!!



RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - dazy19 - 02-01-2019 18:39

gratki Smile świetna robota Smile


RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - marek_____ - 03-01-2019 20:03

Czy możesz chociaż naprowadzić gdzie spamujesz? Smile Czy są to social media, strony randkowe, fora itp?


RE: Wspinaczka na wysokie wzgórze - mój dziennik - Shader - 03-01-2019 20:24

Przecież nie powiem gdzie konkretnie -.- Wszędzie gdzie się da i gdzie mój target może się znajdować. Ten spam nie polega na tym, że siedzę cały czas przy komputerze i wysyłam losowym przypadkom wiadomości. Nie tędy droga. Najpierw generuje ruch, a później samo leci Smile