Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł (/Temat-Dodawanie-postow-facebook-10-postow-dziennie-5-zl-159701)



Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Zły_Szeląg - 25-11-2018 11:39

Szukam osoby do dodawania postów na grupach facebook. Mam wybrane 10 grup, za każdy post płacę 50 gr. Dodajesz codziennie, więc miesięcznie zarobisz 150 zł.

Co konkretnie będziesz dodawać?

Żona prowadzi bloga kulinarnego w formie fanpage na facebooku. Dodawać będziesz videoprzepisy na grupy z przepisami Smile

Co jest potrzebne?

Kilka kont facebook (ja dodawałem po 3 wpisy z jednego konta). Wtedy nie ma ryzyka blokady za spam. Więc jak masz kilka kont i nie masz innego pomysłu na zarobek, to ten jest dla Ciebie

Rozliczenie:

Wyślę Ci tabelę, a w tabeli pod daną datą dodajesz link do screena dodania postu i za każdy post masz płacone zbiorczo raz na tydzień


WAŻNE! Już 2 razy szukałem wykonawcy na tym forum, niestety trafiali mi się jacyś niepoważni ludzie (np ktoś miał długo w szkole i nie zdążył dodać, był chory 3 dni, itd)

Robota jest prosta i szybka, ale zależy mi żeby była wykonywana systematycznie CODZIENNIE


RE: Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - xmaniek6 - 25-11-2018 11:47

pw napisałem


Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Miluus - 25-11-2018 11:52

Pisz PW


RE: Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Lexiw - 25-11-2018 15:52

Jestem w stanie podjąć się zadania. Odezwij się na PW Smile


RE: Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Zły_Szeląg - 26-11-2018 11:57

Dzięki, mam już jedną osobę, można zamknąć Smile


Dodawanie postów facebook - 10 postów dziennie = 5 zł - Majka - 26-11-2018 12:03

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.