Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drastyczny wzrost cen reklamy na Facebooku - gdzie leży problem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Drastyczny wzrost cen reklamy na Facebooku - gdzie leży problem? (/Temat-Drastyczny-wzrost-cen-reklamy-na-Facebooku-gdzie-lezy-problem-159691)



Drastyczny wzrost cen reklamy na Facebooku - gdzie leży problem? - kacper3355 - 24-11-2018 02:41

Hej.


Jeszce jakiś czas temu korzystałem z reklamy na polubienia na FB - po ok. dwóch dniach udało mi się zbić cenę do 6 gr za like. Taka cena utrzymywała się przez ok. 3 dni, aż stopniowo zaczęła rosnąć w górę, by dotrzeć do prawie 20 gr. Wtedy wyłączyłem tę reklamę i teraz uruchomiłem ją ponownie. Obecnie moja stawka wynosi ponad 25 gr za like... Ktoś wie dlaczego tak się stało? Żadne ustawienia nie były zmieniane, wszystko jest tak samo. Jakiś czas temu ta sama reklama potrafiła generować ponad 200 polubień dziennie za ok. 10 zł, a teraz po kilku godzinach wpadło dopiero 10 polubień w cenie 25 gr /1 ...

Co może być powodem i w jaki sposób mogę wrócić do swoich starych stawek?


RE: Drastyczny wzrost cen reklamy na Facebooku - gdzie leży problem? - TyperekS - 25-11-2018 19:58

Hej,
Za mało informacji.
Jaka grupe odbiorców jest ustawiona?
Jak jest ustawiona reklama?
System aukcyjny czy automatyczny?

Możliwe, że teraz reklama poszła do góry bo jest gorący okres black friday, cyber monday i święta.