Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? (/Temat-Fanpage-czy-tym-sposobem-wylapie-bana-159690)



Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? - rachman - 24-11-2018 01:13

Mam stronkę na fejsie. Adminuję nią z realnego prywatnego konta. Nie chcę utracić tego fanpage Wink

Chcę trochę osób na niego zaprosić - można zapraszać swoich znajomych polecając im fanpage jako swoją stronę. Ponieważ nie chcę masowo zapraszać realnym kontem ludzi do siebie by potem im polecać fanpage, pomyślałem - zrobię fikcyjne konto, nadam mu prawa admina, pozapraszam do niego ludzi i potem będę im polecać stronę.
W razie większej ilości takiego zapraszania pewnie jest ryzyko bana - ale czy tylko tego konta fikcyjnego czy fanpage też może dostać po łapach przez działania admina?


RE: Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? - Zły_Szeląg - 24-11-2018 01:27

Tylko konto Smile


RE: Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? - rachman - 24-11-2018 01:49

Czyli super Wink Gra warta świeczki


RE: Fanpage - czy tym sposobem wyłapię bana? - pusiaq - 27-11-2018 09:51

Fanpage na pewno nie wyrwie banaTongue