Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Teksty do bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Teksty do bloga (/Temat-Teksty-do-bloga-159687)

Strony: 1 2


Teksty do bloga - zalfi - 23-11-2018 21:44

Jest jakaś stronka gdzie ludzie piszą teksty, które można od nich odkupić albo wziąć za darmo na swoją stronkę? Nie jestem zbyt dobry w pisaniu a przydałoby mi się coś takiego Big Grin

Jeszcze pytanko jak to wyglada ze skopiowaniem jakiegoś tekstu z innej strony na swój, wystarczy ze napisze źródło skąd było cytowane i mogę z niego korzystać czy raczej nie za bardzo?


RE: Teksty do bloga - xmaniek6 - 23-11-2018 22:00

nie wiem czy jest taka strona , ale na forum są osoby które piszą tekst za $ chyba 2-3zł/1000 słów Smile

nie kopiuj tesktu od innych , źle to się skończy Undecided


RE: Teksty do bloga - azzaz - 23-11-2018 22:12

(23-11-2018 21:44)zalfi napisał(a):  Jeszcze pytanko jak to wyglada ze skopiowaniem jakiegoś tekstu z innej strony na swój, wystarczy ze napisze źródło skąd było cytowane i mogę z niego korzystać czy raczej nie za bardzo?

Wygląda to tak, że współczynnik spam score domeny skacze Ci do góry i po miesiącu domena wylatuje z google -> jest już raczej bezwartościowa i nie rankuje.

Edit: Bezwartościowa pod względem SEO oczywiście.


RE: Teksty do bloga - zalfi - 23-11-2018 22:27

A jak to wygląda ze zdjęciami, załóżmy ze biore jakieś zdjęcie z google i wrzucam na stronkę. Nie czerpie korzyści materialnych z tego zdjęcia poza tym, ze na stronie są reklamy itp. Można w ten sposób?


RE: Teksty do bloga - twardy - 23-11-2018 23:37

Nie, chyba ze masz zgode autora.


RE: Teksty do bloga - rachman - 24-11-2018 01:56

Cokolwiek chcesz cudzego wziąć by skorzystać - musisz mieć zgodę. Najlepiej pisemną dla swojego dobra albo rachunek zakupu bądź umowę itd. No chyba że chcesz otrzymać którego pięknego dnia przedsądowe wezwanie do zapłaty...


RE: Teksty do bloga - tomek7912 - 28-11-2018 17:01

Jeśli szukasz artykułów za darmo, skorzystać możesz z serwisów z artykułami do przedruku. np. pioropolis.pl czy eioba.pl. Tylko zwracaj uwagę na to czy jest zgoda udzielona na ich rozpowszechnianie.


RE: Teksty do bloga - Evve - 23-12-2018 18:23

Nie kumam jednej rzeczy, skoro nie jesteś dobry w pisaniu to po co ci blog? Albo po prostu wynajmij sobie copywritera Tongue


RE: Teksty do bloga - ferror90 - 19-01-2019 22:08

Polecam synonimizację za ok 3-4zł / 1000 znaków lub profesjonalny copywriter za 12-15zł / 1000 znaków.
W kopiuj/wklej nie baw się bo bardzo szybko dostaniesz bana od google lub roszczenia finansowe autora artykułu.


RE: Teksty do bloga - Agik - 06-02-2019 16:44

Kopiowanie czyichś tekstów lub zdjęć bez zgody jest naruszeniem prawa. Istnieje wiele darmowych stron z fotkami, z których możesz pobrać zdjęcia za darmo. Co do tekstów, zgadzam się z poprzednikami.