Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Blog - Adsense (/Temat-Blog-Adsense-159673)

Strony: 1 2


Blog - Adsense - VNMX. - 22-11-2018 20:23

Cześć!

Pomyślałem, że skoro mam dosyć dużą wiedzę i możliwości do tworzenia czy przetwarzania wartościowego contentu to założę bloga w języku angielskim opartym o dosyć szybko rozwijającą się niszę.

Chętnie przyjmę wszelkie rady co do doboru szablonu pod bloga i dobrą konwersję Adsense i chętnie przyjmę rady jak budować takiego bloga w kwestii dobrego jej odbierania przez Google czy o samo SEO.

Domena kupiona, zaczynam powoli optymalizować całość, ale chętnie dowiedziałbym się czy są jakieś szablony szczególnie polecane pod blogi Adsense.


RE: Blog - Adsense - EfectiveWork - 22-11-2018 20:24

Ty chciałeś założyć dziennik czy raczej potrzebujesz porady ?


RE: Blog - Adsense - VNMX. - 22-11-2018 20:25

(22-11-2018 20:24)EfectiveWork napisał(a):  Ty chciałeś założyć dziennik czy raczej potrzebujesz porady ?

I jedno i drugie Wink


RE: Blog - Adsense - VNMX. - 24-11-2018 23:03

Domena jest, hosting jest. Cały szablon także już przygotowany. Teraz przyszedł czas na optymalizacje, powoli dopinam wszystko, aby osiągnąć najlepszy wynik w Pagespeedinsight. Ciekawi mnie tylko skąd wynikają różne wyniki w danym momencie i minutę po. Dodatkowo jestem koło wyniku 85-88. Ciekawi mnie czego brakuje, że nie mogę wyjść ponad ten próg. Jeśli chodzi o błędy i elementy które zajmują dużo czasu, to przeanalizowałem to, i pluginami zrobiłem wszystko co możliwe, żeby obniżyć czas.

Najwięcej zajmuję:
Eliminate render-blocking resources,
Enable text compression.

Jeśli ktoś ma jakieś rady w jaki sposób to poprawić, to chętnie się dowiem, bo spróbowałem już wielu opcji.

Zamówiłem także trochę artykułów i zacząłem także tworzyć swoje. Wkrótce zaczne je wrzucać, indeksować i czekać na początkowe wyniki. Nisza jest dosyć fajna, w sensie niezbyt dużo konkurencji na razie, i całkiem przyjemne wyszukiwania miesięczne, i z miesiąca na miesiąc zainteresowanie tematem rośnie.


RE: Blog - Adsense - tomek7912 - 25-11-2018 17:59

Powodzenia, będę obserwował.


RE: Blog - Adsense - VNMX. - 26-11-2018 18:44

Dodane kolejne 3 artykuły, prędkość strony już na poziomie 95, ale jedyna rzecz która mnie denerwuje to fakt, iż zdjęcia nie poprawiły się jeśli chodzi o wczytywanie, mimo instalacji pluginu który powinien to robić.

Wkrótce także rozpoczynam z linkowaniem.


RE: Blog - Adsense - kochamkesz - 27-11-2018 18:41

powodzenia Wink


RE: Blog - Adsense - Arczit - 30-11-2018 15:38

Ile średnio ważą Twoje zdjęcia na stronie?
Jaki jest ich format?
O jakim dokładnie pluginie mówisz?


RE: Blog - Adsense - kochamkesz - 15-12-2018 14:36

Jak tam postępy ? Big Grin


RE: Blog - Adsense - VNMX. - 17-12-2018 09:10

@kochamkesz Całkiem spoko, buduję artykuły i rozpoczynam współpracę ze stronką od linków itd, bo chciałbym trochę to zautomatyzować i oddać komuś kto się zna, żeby delikatnie popchnął stronę w dobrym kierunku pod względem SEO, więc pewnie w przeciągu 1-2 miesięcy ujrzymy efekty.