Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress mnie trolluje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress mnie trolluje (/Temat-Wordpress-mnie-trolluje-159670)



Wordpress mnie trolluje - dandun1 - 22-11-2018 17:32

Cześć, nie minęło kilka minut i napotkałem kolejny problem, a mianowicie:
Gdy jestem w menu personalizacja na wordpressie i na niej wyświetla mi się menu kategorii po prawej stronie na innych stronach (i to jest fajne). Natomiast jak kliknę na stronie głównej na kategorię np. "internet", to tego nie widać a tam gdzie były te menu (kategorie itp.) jest puste miejsce. W sensie w personalizacji widzę wszystko fajnie, a na stronie pomimo publikacji tego nie widać. Już mnie to nawet lekko denerwuje, bo niby taka drobnostka, ale wkur*ia.

dodam, że na innych szablonach działa normalnie.

a tutaj drugi problem: po wejściu w daną kategorię wyświetla się:
Category Archives: Nazwa kategorii

Czy można spersonalizować ten tekst?


RE: Wordpress mnie trolluje - Gremquen - 22-11-2018 17:58

A może w Twoim szablonie masz porobione więcej widgetów, osobne dla strony głównej, osobne dla podstron itp? I przy zakładkach jest on pusty? Zobacz widgety, ewentualnie pokaż skrina


RE: Wordpress mnie trolluje - Kamil Lewandowski - 22-11-2018 18:04

(22-11-2018 17:32)dandun1 napisał(a):  a tutaj drugi problem: po wejściu w daną kategorię wyświetla się:
Category Archives: Nazwa kategorii

Czy można spersonalizować ten tekst?

Co do Category Archives możesz użyć wtyczki Loco Translate, aby przetłumaczyć szablon.


RE: Wordpress mnie trolluje - dandun1 - 22-11-2018 18:23

dzięki ;p
https://imgur.com/a/vlHNvH0
Na stronie głównej po kliknięciu na opcję np. (1) w kategoriach przenosi na nią, ale tam już nie ma możliwości ponownego kliknięcia na inna kategorię.
A na obrazku numer 3 chciałbym po prostu usunąć tę ramkę. - dzięki ;p

Na widgetach siedziałem i testowałem ze 20 minut, dopiero teraz zauważyłem, że panel boczny nie jest używany przez ten motyw i przypuszczam, że dlatego nie działa. Więc niestety jestem zmuszony zmienić motyw ;/


RE: Wordpress mnie trolluje - Gremquen - 22-11-2018 18:36

Chodź na PW jak chcesz.
Wyślij dane do admina to może coś zaradzimy