Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adult Incent Traffic. USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adult Incent Traffic. USA (/Temat-Adult-Incent-Traffic-USA-159659)



Adult Incent Traffic. USA - broofie - 22-11-2018 00:52

Witam.

Posiadam dosyć spory ruch, który nie wiem jak wykorzystać. Na test rzuciłem ogads i konwersja oscyluje w granicach 40-45%, więc jak widać potencjał jest. Ruch w całości z USA, ludzie chętnie wypełniają oferty, lecz jest to ruch motywowany.
Jaki serwis najlepiej wypadnie? Niestety sieci które do tej pory sprawdzałem nie zezwalają na ruch motywowany. Zależy mi również na wypłaty w systemie NET7, nie więcej niż NET15.


RE: Adult Incent Traffic. USA - kniew - 23-11-2018 21:48

W ogads są oferty adult?


RE: Adult Incent Traffic. USA - Karamber - 24-11-2018 14:35

skracanie?


RE: Adult Incent Traffic. USA - Klin - 24-11-2018 17:34

Desktop - mobile?

Jak obecnie monetyzujesz z ogads?


RE: Adult Incent Traffic. USA - broofie - 25-11-2018 00:03

Faktycznie, pominalem dosyc istotny aspekt. Ruch w 99% procentach to ruch z urzadzen mobilnych.
Na ogads testowalem klasyczny content locker.


RE: Adult Incent Traffic. USA - vamph2018 - 26-11-2018 14:12

Spróbować możesz crackrevenue.com
Co prawda ofert mobilnych jest tam niewiele, jednak jeśli już wybierzesz konkretną to śmiało można na tym zarobić. Strona ta naprawdę potrafi naginać regulamin więc ruch motywowany nie powinien być problemem. Powodzenia! ?