Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem (/Temat-FB-Weryfikacja-czy-nie-jestes-botem-159658)



FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - Bobi2k17 - 21-11-2018 23:22

Witam, od jakiegoś czasu na FB pojawiła się weryfikacja czy nie jesteś botem, a nie zdjęciowa. Czy ktoś wie jak można wyjść z te weryfikacji cało?


RE: FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - Cencik16 - 22-11-2018 00:44

Weryfikacja w sensie rozpoznawania znajomych?
Ogólnie powiem tak, Cukierberg ostatnio za dużo zabezpieczeń dodaje, przez co moje prywatne konto przechodzi nawet jakieś weryfikacje gówniane.. plus z kilku fake acc. zostało mi tylko jedno, (każde było min. 2 letnie, najlepsze 3)
CHWMZ


RE: FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - Bobi2k17 - 22-11-2018 04:25

No własnie nie rozpoznawanie znajomych, ostatnio mam takie że wykryliśmy niepożądany ruch z konta i włącza się weryfikacja i co jakiś czas pojawiają się linijki ciągłej linii i na końcu raport i tak dalej to samo i nic nie można zrobić.


RE: FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - chomik3 - 22-11-2018 15:29

(22-11-2018 04:25)Bobi2k17 napisał(a):  No własnie nie rozpoznawanie znajomych, ostatnio mam takie że wykryliśmy niepożądany ruch z konta i włącza się weryfikacja i co jakiś czas pojawiają się linijki ciągłej linii i na końcu raport i tak dalej to samo i nic nie można zrobić.

Zarzuć screenem, też chyba nie widziałem jeszcze takiej weryfikacji


FB - Weryfikacja czy nie jesteś botem - Hybrid1990 - 16-10-2021 11:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.