Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content Locker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Content Locker (/Temat-Content-Locker-159640)

Strony: 1 2


Content Locker - Marcins1996 - 20-11-2018 23:16

Witam. Dowiedziałem się dzisiaj o metodzie zarobku przy użyciu Content Lockera z OGAds. Da się jeszcze na tym trochę zarobić czy już się to wypaliło ?


RE: Content Locker - twardy - 20-11-2018 23:29

A wiesz co to w ogole jest content locker bo Twoje pytanie jest troche z dupy?


RE: Content Locker - Marcins1996 - 20-11-2018 23:42

Tak, wiem. Dowiedziałem się że można zarobić poprzez wstawianie na czatach w różnych typach gier linków np. z nudeskami Sex. Ludzie tzn. "napaleńcy" w to klikają i jak chcą zobaczyć więcej gorących fotek to wypełniają co tam trzeba i my mamy z tego zarobek. I chciałem się dowiedzieć czy to jeszcze działa czy już się wypaliło.


RE: Content Locker - azzaz - 20-11-2018 23:47

Za pomocą content lockera blokujesz content na stronie i w momencie w którym użytkownikom zależy na jego odblokowaniu i go odblokują poprzez wykonanie oferty zarobisz pieniądze. Innymi słowy wszystko zależy od contentu jaki będziesz miał w tym lockerze jak sama nazwa wskazuje.


RE: Content Locker - patttson - 20-11-2018 23:49

No to za dużo się nie dowiedziałeś xD imo aktualnie jeśli chodzi o erotykę to obecnie jest 10 lepszych alternatyw, a co do tego czy da się zarobić to sprawdź dziennik Lanserka i zobaczysz xD


RE: Content Locker - Marcins1996 - 20-11-2018 23:52

Widziałem dziennik broofiego i mnie to zaciekawiło po prostu.


RE: Content Locker - mysc - 21-11-2018 01:54

@[Marcins1996] - Content locker sam w sobie nie może się wypalić Smile Wypalić mogą się okresowe nisze do których monetyzacji się tego content lockera używa Smile Czyli tak jak napisał azzaz - wszystko zależy od tego co oferujesz użytkownikom Smile


RE: Content Locker - MyLead.pl - 21-11-2018 11:55

Content Locker działa i ma się dobrze, lecz jeśli mowa o erotyce, to jest bardzo rzadko wykorzystywany. Powód jest prosty - jest ogrom usług pod erotykę opartych o inne modele monetyzacji. Przykładowo, na MyLead znajdziesz programy +18 oparte o: SMS (z którego też korzysta Content Locker), CPL (założenie konta na portalu i potwierdzenie adresu e-mail), czy CPA (podanie danych karty kredytowej). Alternatyw jest więc dużo i oczywiście - afiliacja to branża, w której należy ciągle sprawdzać i testować kolejne rozwiązania, lecz wydaje się, że alternatywy w tym przypadku mogą przynieść wyższy zysk.


RE: Content Locker - Noozer - 21-11-2018 13:55

Niestety ta metoda już się wypaliła.


RE: Content Locker - Hyuek - 21-11-2018 13:56

(21-11-2018 11:55)MyLead.pl napisał(a):  Content Locker działa i ma się dobrze, lecz jeśli mowa o erotyce, to jest bardzo rzadko wykorzystywany. Powód jest prosty - jest ogrom usług pod erotykę opartych o inne modele monetyzacji. Przykładowo, na MyLead znajdziesz programy +18 oparte o: SMS (z którego też korzysta Content Locker), CPL (założenie konta na portalu i potwierdzenie adresu e-mail), czy CPA (podanie danych karty kredytowej). Alternatyw jest więc dużo i oczywiście - afiliacja to branża, w której należy ciągle sprawdzać i testować kolejne rozwiązania, lecz wydaje się, że alternatywy w tym przypadku mogą przynieść wyższy zysk.
to ladne CPA definicja