Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! (/Temat-Zaczynamy-od-ZERA-historia-kolejnego-MILIONERA-159633)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 28-11-2018 12:38

na TEXTBOOKERS jakies 11 PLN mało tam piszę jak mam wenę tylko, albo jak jest fajny temat nie katuję się tym.

Goodcontent odrzucili mój tekst próbny nie wiem czemu 3 razy go sprawdzałem.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Marcins1996 - 28-11-2018 12:52

A mi na TEXTBOOKERS odrzucili beka


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - superalan - 28-11-2018 21:38

Ciekawy dziennik. Będę śledzićSmile


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 30-11-2018 11:40

DZIEN 11

1. W ClixSensie zarobiłem 1.31 $

2 krótkie ankiety + pierwsza prowizja z poleconego - wreszcie się obudził - brawo TY Smile

Miałem masę ankiet a tylko do dwóch się dostałem. Na szczęście wywalało mnie od razu a nie pod koniec ankiety Big Grin


2. TEXTBOOKERS wczoraj zarobiłem 0 PLN

Z wiadomych powodów.

3. PROLIFIC wczoraj zarobiłem 4.37 funta

1 ankieta za rozpoznawanie figur stawka 2.09 funta plus bonus od wydawcy ankiety 2.29 funta super sprawa


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 4.93 PLN
TEXTBOOKERS - 0 PLN
PROLIFIC - 21 PLN

SUMA 25.93 PLN


CEL 117.05/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Stówka przekroczona super sprawa i motywacja do działań.

Bloga jeszcze nie postawiłem bo nie wybrałem szablonu chyba z 2h szukałem. Dzisiaj moim priorytetem jest coś w końcu znaleźć i go postawić - biorę chyba darmowy szablon póki co bo i tak to będzie mój pierwszy blog do "nauki" z czasem mogę zmienić.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Zawadson - 30-11-2018 12:57

Skąd ta pewność, że polecony nic nie robił? Może trafiały mu się takie ankiety, których nie zaliczył?


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 30-11-2018 13:43

Hmmm może masz i rację, ale jest to bardzo nieprawdopodobne. Przez 10 dni ja miałem jakieś 70 ankiet i do przynajmniej 20% się zakwalifikowałem.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 03-12-2018 14:05

DZIEN 13

Witam po weekendzie, niezbyt udanym jeżeli chodzi o zarobki u mnie. Potwierdziła się reguła z tamtego tygodnia, że w weekendy w serwisach ankietowych nie ma za bardzo jak zarobić.

Napisałem jednak 5 tekstów w TEXTBOOKERS i zarobiłem 16.6
.

No i wykonałem swój cel poboczny jakim jest postawienie pierwszego bloga wordpressa:

- założyłem bloga pod wlasną domeną i na własnym hostingu
- przetłumaczyłem theme za pomocą wtyczki LOCO TRANSLATE
- stworzyłem wszystkie podstrony bloga
- wypełniłem treścią ok 30% bloga
- zainstalowałem następujące wtyczki :

- Antispam Bee - coś ala aksimet żeby uchronić się przed spamem
- loco translate - do przetlumaczenia szablonu
- Easy Custom Auto Excerpt - do zwiększenia widoczności postów ( ucinało mi posty i były widoczne tylko 2 linijki)
- Shortcodes Ultimate - to do edycji textu dużo przydatnych tabelek itp
- WP GDPR Compliance - no nasze kochane rodo więc żeby być spokojny polityka prywatności i cookies
- Yoast SEO - no to wiadomo pod pozycjonowanie must have Smile



Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 0 PLN
TEXTBOOKERS - 16.6 PLN
PROLIFIC - 0 PLN

SUMA 16.6 PLN


CEL 133.65/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Blog nie będzie nastawiony na jakiś super zarobek, jest to mój prywatny blog coś ala ten dziennik + poradniki opisy programów zarobkowych. Bardziej liczę, że złapie tam poleconych niż będę zarabiał na reklamach - może w przyszłości pomyśle nad adsensem tam.

Pytanie do wyjadaczy jakie wtyczki muszę jeszcze mieć chodzi o kwestie techniczne i SEO


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 04-12-2018 11:39

DZIEN 14

Nowy tydzień, nowe możliwości dlatego na ankietach zarobek lepszy. Dodatkowo w prolific wpadło 2-ch poleconych.

W prolific mają prosty system poleconych, który daje korzyści poleconemu i polecającemu niestety tylko 1krotnie. Dostaje 10% z pierwszej wypłaty od poleconego, ale polecony dostaje też 10% z mojej wypłaty. Szkoda że tylko raz Sad


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 7.30 PLN
TEXTBOOKERS - 0 PLN
PROLIFIC - 17 PLN

SUMA 24.30 PLN


CEL 157.95/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Ponad połowa celu została wykonana a zostało do świąt jeszcze 19 dni z palcem w du** powinienem się wyrobić. Tak myślę że mój następny CEL to będzie 200 PLN tygodniowo oczywiście nie na samych ankietach.

Dzisiaj święto Górników - więc jeżeli jest tu jakiś to Wszystkiego najlepszego!impreza


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Arczit - 06-12-2018 10:58

Spokojnie dasz rade do końca roku Smile
Jeśli masz już plany na 200/tydzień, może dobry pomysłem będzie budowanie już teraz zaplecza?
Wybranie niszy, zrobienie odpowiednich kont, itp.
Żeby z początkiem nowego miesiąca ruszyć z pełnej Big Grin


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 06-12-2018 12:33

DZIEN 16

Kapie i kapie pomalutku a do przodu.

Z nowości dodam że TEXTBOOKERS od dzisiaj zwiększa stawki o 10%. Ostatnio też zwiększyli więc w sumie jest już +20% czyżby w końcu przejrzeli na oczy że ludzie nie będą pisać za marny grosz ? Dla nas wykonawców to chyba dobrze Smile


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 18.1 PLN
TEXTBOOKERS - 0 PLN
PROLIFIC - 10.56 PLN

SUMA 28.66 PLN


CEL 186.61/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

@[Arczit]

Bardzo dobry pomysł od jutra zajmę się już budowaniem zaplecza FB, insta. Polecasz gdzie kupić dobre konta stażowe FB ?

Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołaja Big Grin