Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! (/Temat-Zaczynamy-od-ZERA-historia-kolejnego-MILIONERA-159633)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Arczit - 22-11-2018 13:46

Powodzenia w osiągnięciu upragnionego celu!
Co do serwisu z płatnymi szablonami WP, mogę Ci polecić: https://themeforest.net/
Jeden z największych serwisów sprzedających szablony, kupiłem tam już kilka szablonów i nie narzekam Smile
W dodatku na cybermonday mają ofertę -50% za szablony.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 23-11-2018 11:42

DZIEN 4

1. W ClixSensie wczoraj zarobiłem 0.17 $

No tak przyszedł czarny piątek i do mnie Big Grin

Czym jest spowodowana taka mała kwota ? Nie zakwalifikowałem się do żadnej ankiety, zaproszeń miałem 11 wiec jak pech to pech. Zrobiłem 15 tasków i tyle.

Jest jednak dobra wiadomość wpadł mi nowy, czyli już mój drugi polecony - nie wiem tylko czemu nic nie robią skoro się zarejestrowali.


2. TEXTBOOKERS wczoraj zarobiłem 0 PLN

Nie pisałem nic dlatego zero.

3. PROLIFIC wczoraj zarobiłem 0 PLN

Nie dostałem, żadnego zadania,ankiety. Program testuje tak jak powiedziałem do pierwszej wypłaty czyli 5 funtów. Czytałem w temacie zbiorczym, że ludzie dostali ankiety może jestem za świeży w serwisie, zobaczymy.


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 0.65 PLN
TEXTBOOKERS - 0 PLN
PROLIFIC - 0 PLN

SUMA 0.65 PLN beka


CEL 37.66/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Byłem przygotowany na takie dni kiedy zarobek będzie bliski zeru - nie podłamuję się tylko systematycznie i konsekwentnie będę szedł do przodu. Serwisy w których na chwilę obecną są uzależnione od dostępności/dostania się do ankiety. Można oczywiście zabrać się za promocję i liczyć na pasywkę od poleconych. Ja nie promując nic(póki co piszę tylko ten dziennik) mam już 2ch poleconych - zakładając bloga na pewno będę miał ich więcej.

Z pozytywów odezwałem się do użytkownika @[Czaq] i zdecydowałem się na jego mentoring! Szykuję się więc dużo nauki i dużo lepsze sposoby do zarabiania o czym na pewno się z wami podzielę. Piona hej


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Olszi - 23-11-2018 12:14

Powodzenia i wytrwałości Big Grin


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Marcins1996 - 23-11-2018 12:55

Ja wczoraj w ClixSense zarobiłem tylko 4$ pfff


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 23-11-2018 13:07

Czy ja wiem czy to jesty "TYLKO" ankiety nie zajmują dużo czasu ja to traktuję jako dodatek robię swoje codzienne czynnośxi na ClixAddonie coś wyskoczy robię ankietę i wracam do swoich obowiązków. Programy tego typu musisz traktować jak dodatek, a nie główne źródło dochodu z internetu.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 24-11-2018 13:49

DZIEN 5

1. W ClixSensie wczoraj zarobiłem 1.32 $

2 ankietki parę tasków max czas jaki spędziłem 30 minut

2-ch poleconych których mam nie robią nic bo mają salda 0.00 Undecided


2. TEXTBOOKERS wczoraj zarobiłem 2.2 PLN

1 tekst napisany zatwierdzony oceniony na 5.

Dla tych, którzy piszą do bookersa max ocena z precla to 5 ? Fajnie by dostać 5.5 czy 6 żeby stawkę podbić.

3. PROLIFIC wczoraj zarobiłem 0.7 £

1 Ankietka podoba mi się ten serwis zadań jest bardzo mało ale są profesjonalne


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 4.97 PLN
TEXTBOOKERS - 2 PLN
PROLIFIC - 3.4 PLN

SUMA 10.37 PLN


CEL 48.03/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Ogólnie mam wielkiego kaca więc przepraszam jakby były błędy - dzisiaj zapowiada się poprawka bo znajomi przychodząimpreza

Co do spraw finansowych coś tam pomału kapię, myślę że spokojnie cel osiągne. Jak pisałem wczoraj współpracuje z Czaq(mentorowanie) - otrzymałem duży zastrzyk wiedzy, każdy u niego znajdzie coś dla siebie bo jest na prawdę dużo sposobów. Ja na pierwszy rzut wybrałem model CPL oferty e-mail submit i niedługo rozpoczynam działania aby porządnie zarobić. Oczywiście moje pierwotne programy zostają i będę je raportował - choćby nawet po to żeby świeżaki zobaczyły, że w miesiąc można zarobić np na mentorowanie + podstawowe narzędzia.

Trzymajcie się do jutra poniżej nutka na weekend przynajmniej w moim wydaniu.






RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 26-11-2018 17:36

DZIEN 7

1. W ClixSensie zarobiłem 1.55 $

2 ankiety + pare tasków

Zauważyłem, że w weekend jest dużo mniej ankiet do zrobienia. Te które zrobiłem wylosowałem z opinionworld rotatora - dlatego radze wam jak jestescie długo online co jakiś czas spróbować tam !


2. TEXTBOOKERS zarobiłem 0 PLN

Miałem mocno zakrapiany weekend więc nie miałem "głowy" do pisania

3. PROLIFIC zarobiłem 0 F

Weekend - zero ankiet podobnie jak w clixsensie.


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 5.85 PLN
TEXTBOOKERS - 0 PLN
PROLIFIC - 0 PLN

SUMA 5.85 PLN


CEL 53.87/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Jak widać marny zarobek w weekend mamy w serwisach ankietowych,zadaniowych. Wydaje mi się że wydawcy po prostu od poniedzałku wykupują konkretne pule i weekend już ich nie ma - zobaczymy za tyydzień.

W textbrookersie mógłbym napisać 20 tekstów i doszło by + 50 PLN no ale jak wspomniałem wyżej melanż mnie poniósł.

W tym tygodniu na pewno wypróbuję jedną z metod jakie są w mentorigu Czaq i przedstawie pierwsze wyniki/działania.

Pozdro jak macie coś ciekawego zapraszam na PW


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - sacrumek - 28-11-2018 11:29

DZIEN 9

1. W ClixSensie zarobiłem 2.37 $

Kilka ankiet pare tasków, poleceni nadal nie aktywni chociaż się logują dziwne.

2. TEXTBOOKERS zarobiłem 6 PLN

2 krótkie teksty ocenione na 5teczke


3. PROLIFIC wczoraj zarobiłem 4.58 funta

Już spisywałem ten program na straty bo od 4 dni cisza, a jak czytałem temat zbiorczy inni coś dostawali, a tu wczoraj wieczorkiem taki bonusik w postaci super zadania.

Zadanie było ciekawe bo testowało naszą pamięć rozpoznawania twarzy w tłumie wśród innych zdjęć itp.

Było nawet 3 polskich aktorów i nawet Mareczek z M jak Miłość do rozpoznania.


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 9.02 PLN
TEXTBOOKERS - 6 PLN
PROLIFIC - 22.25 PLN

SUMA 37.27 PLN


CEL 91.12/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Moim zdaniem idzie wszystko zgodnie z planem 9 dzień dziennika prawie 1/3 celu uzbierana tylko z 2ch programów ankietówych i jednego do pisania tekstów - szczerze myślałem że nie będzie tak łatwo tym bardziej że nie spędzam przy tym dużo czasu.

Dla wszystkich moich refów z profilic zapraszam na PW bo jest specjalna konwersacja na FB w której są powiadomienia o ankietach 24/7 h.

Dzisiaj będę stawiał mojego prywatnego bloga razem z poradnikiem od mysca - jest on darmowy możecie go łatwo znaleźć.


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - mgll - 28-11-2018 11:41

Zacznę obserwować Twój dziennik.
Mówisz że polecasz Czaqa?
Oczywiście życzę powodzenia w spełnieniu celu!


RE: Zaczynamy od ZERA! - historia kolejnego MILIONERA! - Marcins1996 - 28-11-2018 12:17

(28-11-2018 11:29)sacrumek napisał(a):  DZIEN 9

1. W ClixSensie zarobiłem 2.37 $

Kilka ankiet pare tasków, poleceni nadal nie aktywni chociaż się logują dziwne.

2. TEXTBOOKERS zarobiłem 6 PLN

2 krótkie teksty ocenione na 5teczke


3. PROLIFIC wczoraj zarobiłem 4.58 funta

Już spisywałem ten program na straty bo od 4 dni cisza, a jak czytałem temat zbiorczy inni coś dostawali, a tu wczoraj wieczorkiem taki bonusik w postaci super zadania.

Zadanie było ciekawe bo testowało naszą pamięć rozpoznawania twarzy w tłumie wśród innych zdjęć itp.

Było nawet 3 polskich aktorów i nawet Mareczek z M jak Miłość do rozpoznania.


Podsumowanie - przeliczam na złotówki po aktualnym kursie dolara

ClixSense - 9.02 PLN
TEXTBOOKERS - 6 PLN
PROLIFIC - 22.25 PLN

SUMA 37.27 PLN


CEL 91.12/300 PLN

Porady, odczucia, pytania:

Moim zdaniem idzie wszystko zgodnie z planem 9 dzień dziennika prawie 1/3 celu uzbierana tylko z 2ch programów ankietówych i jednego do pisania tekstów - szczerze myślałem że nie będzie tak łatwo tym bardziej że nie spędzam przy tym dużo czasu.

Dla wszystkich moich refów z profilic zapraszam na PW bo jest specjalna konwersacja na FB w której są powiadomienia o ankietach 24/7 h.

Dzisiaj będę stawiał mojego prywatnego bloga razem z poradnikiem od mysca - jest on darmowy możecie go łatwo znaleźć.

U mnie na Prolific wczoraj zadanie z obrazkami za 4 funciory i dzisiaj także więc z Prolific jestem pozytywnie zaskoczony Smile. Na ClixSense to samo, od 22 listopada uzbierane 16$. A na TextBrookers ile masz uzbierane ? Ja założyłem konto na GoodContent i czekam na akceptację pierwszego tekstu Big Grin