Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
control-group ankiety - proszę o opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: control-group ankiety - proszę o opinie (/Temat-control-group-ankiety-prosze-o-opinie-159622)



control-group ankiety - proszę o opinie - Buczerinho - 19-11-2018 21:39

Witajcie. W poszukiwaniu zarobku w internecie, natknąłem się na control-group.pl, czyli płatne ankiety, które wypełniamy na podstawie odbytych rozmów telefonicznych z różnymi firmami (ŻycieDirect, Aviva, MetLife etc.). Czytając forum doszedłem do wniosku, że o profity z działalności w internecie nie jest łatwo, tym bardziej na początku, tu natomiast po wykonaniu 5 zadań testowych dostajemy propozycje rozwiązania 11 ankiet, za które firma deklaruje się płacić od 10 do 20zł. Czyli mówiąc krótko, całkiem niewielkim nakładem sił można zarobić spoko sumkę.

Dodatkowe informacje:
Cytat: Akceptacja ankiet następuje po 20 dniu miesiąca, następującym po miesiącu wysłania ankiet.
(Przykład: Jeśli wysłałeś ankietę w maju to zostanie ona sprawdzona po 20 dniu czerwca.)
Punkty można wymienić na pieniądze w stosunku 1 punkt = 1 PLN i wypłacić przelewem.
Wypłata pieniędzy przelewem za wymienione punkty następuje w terminie 7 dni roboczych.
Jeśli zostaną dodane nowe, dostępne dla Ciebie zadania, otrzymasz wiadomość mail.
Jeśli posiadasz już jakąkolwiek usługę z listy zadań, użyj innego numeru telefonu.
Nowi użytkownicy przechodzą niepłatny okres próbny, czyli zadania z grupy Startowe.
Użytkownik ma pełne 30 dni na wykonanie zadań Startowych od czasu aktywacji konta.
Po prawidłowym wykonaniu zadań Startowych zostaną odblokowane płatne zadania.

Tu rodzi się moje pytanie - czy rzeczywiście wszystko jest tak proste, a ja nie zostanę oszukany/moje ankiety nie zostaną zaakceptowane (wykonując je rzetelnie i zgodnie z wytycznymi)? Czy korzystał ktoś z tego serwisu i mógłby podzielić się opiniami? Zachęcam do odpowiedzi, pozdrawiam


RE: control-group ankiety - proszę o opinie - Sam_Chui - 14-01-2019 15:07

Też zastanawia mnie oferta z tej strony. NIP i REGON zgadzają się, ogłaszają się też na OLX, ale o opinie gdziekolwiek w internecie trudno. Próbowałeś wypełniać ankiety?


RE: control-group ankiety - proszę o opinie - DariaOchman - 07-05-2019 13:07

Ja również nie polecam !! Rzetelnie wypełniłam zadania , przeprowadziłam rozmowy konkretnie i szczegółowo w 3 firmach w okresie próbnym. Na zaakceptowanie czekałam 2 miesiące po czym dostałam informacje ze zostalam usunieta bo nie spełniła oczekiwań. Dziwne bo pracuje też jako tajemniczy kl stacjonarne i mam ciągle zlecenia. Nie odpisuje na maile nie ma z nimi kontaktu wg mnie wyłudzenie danych 2 miesiące twoje dane na ich koncie figurują i udostępniane są innym firmom strata czasu. Odradzam