Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony zarobkowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony zarobkowe (/Temat-Strony-zarobkowe-159617)

Strony: 1 2


Strony zarobkowe - Marcins1996 - 19-11-2018 17:55

Co sądzicie o stronach typu sejfik, centrumreklamy itp ? Da się na nich zarobić bez poleconych a jeżeli nie to jak tych poleconych zdobyć jak nie ma się strony www lub bloga ?


RE: Strony zarobkowe - marek_____ - 19-11-2018 18:29

Nie da się. 10 zł na miesiąc max, nie warto.


RE: Strony zarobkowe - rachman - 19-11-2018 20:55

Zależy. Np. w sejfiku masz wiele zadań typu założenie konta bankowego itd. - z tym że lepiej zrobić to z własnych refów. Jeśli byś wykonywał ich zadania to możesz więcej zarobić niż dyszka. Z samego klikania to marne grosze. Możesz je zwiększać wykonując wiele innych zadań niż wspomniane jeśli dana strona to umożliwia.
Z poleconych trochę wpada ale statystyki są jak wszędzie - pofantazjuję trochę bo tego nie da się przewidzieć ale powiedzmy na 1000 poleconych tylko 100 zacznie klikać i cokolwiek robić a tylko 10 z nich zarobi większe kwoty być od nich mógł liczyć na większy %...
Możesz się pobawić, pozdobywać kwoty różne, a potem je wykorzystać na reklamę własnych serwisów, tych bardziej dochodowych.
Wszystko zależy od Twoich działań po prostu ale klikaczki nie wymagają wiedzy, umiejętności, itp. więc nie mogą dawać dużych zarobków. Chcesz więcej to niestety musisz ruszyć główką bardziej Wink


RE: Strony zarobkowe - Marcins1996 - 20-11-2018 07:49

A co sądzicie o serwisie MyPay ? Znajomy mi pokazywał że co miesiąc stamtąd sporo wypłaca. Jak to wygląda ?


RE: Strony zarobkowe - chincyk - 20-11-2018 11:04

Zapraszam na mój blog Wink na stronach które tam opisuje da się więcej zarobić niż na tych które podałeś Wink


RE: Strony zarobkowe - rachman - 20-11-2018 14:31

(20-11-2018 07:49)Marcins1996 napisał(a):  A co sądzicie o serwisie MyPay ? Znajomy mi pokazywał że co miesiąc stamtąd sporo wypłaca. Jak to wygląda ?

Jeden zarobi drugi nie - wszędzie tak może być. Przy łopacie, na stołku, w necie. To że on wypłaca nie znaczy że Ty też będziesz. Spróbuj jak chcesz i sprawdź jak sobie akurat Ty poradzisz w tym serwisie.


RE: Strony zarobkowe - marek_____ - 20-11-2018 15:13

Nie jestem absolutnie ekspertem stron typu MyPay, ale wydaje mi się, że tam większe pieniądze da się zarobić jedynie w taki sposób, że wykonuje się w kółko te same akcje na różne dane (a te dane trzeba skądś brać). Mnie nie bawiło takie kombinowanie i "legalnie" w MyPay zarobiłem tylko jakieś niecałe 10 zł Tongue.


RE: Strony zarobkowe - Marcins1996 - 20-11-2018 15:46

Czyli da się zarobić tylko wtedy gdy do każdej akcji, rejestracji założę nowy e-mail i zmyślę imię i nazwisko ? Oto ci chodzi ?


RE: Strony zarobkowe - EfectiveWork - 20-11-2018 15:58

Przeczytaj oficjalne informację o zarabianiu w tym serwisie i będziesz wiedział o co chodzi w tej grze Smile


RE: Strony zarobkowe - rachman - 20-11-2018 16:00

Jak chcesz większe kwoty zarabiać w takich serwisach to w pełni legalnie nie da rady. Wykonasz wszystkie akcje raz i potem czekasz na nowe... Da się zarabiać? Raz. Potem jak coś nowego wpadnie. Dlatego większość osób jedzie na fałszywych danych powtarzając akcje i tak w kółko.