Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się wybić stronę samymi treściami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się wybić stronę samymi treściami? (/Temat-Czy-da-sie-wybic-strone-samymi-tresciami-159581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Hoolig4n - 17-02-2019 19:33

O kurnia, piękna średnia. Jeden z lepszych dzienników prowadzonych akutalnie na ZC. Trzymam kciuki i obserwuję. Sam się niedawno zarejestrowałem na OGads, ale nie mam pomysłu xD


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 25-02-2019 09:54

Trochę inaczej niż zwykle, ale totalny brak czasu Lol

Następne podsumowanie pojawi się w następny poniedziałek - niedziele uległy zmianie i ciężko z czasem.

Działam aktualnie nad SEO strony numer 3, aktualnie są już materiały i całe zaplecze - zostało mi tylko połączyć to w całość.


ZAROBKI (CEL 100 USD/DAY)

Przez ostatnie 8 dni średnia wyniosła: 49.73 Jerk oczywiście USD^^

Drobny regres, ale działam nad SEO na ostro - powinno niedługo ruszyć znów w górę Jerk2


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Kirito92 - 25-02-2019 15:52

Pozdrawiam i życzę sukcesów Big Grin

I mam pytanko, ile czasu trwało doprowadzenie do takich dniówek ?


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - PremAccHack - 25-02-2019 17:31

Oby tak dalej.
I pytanko pewnie już było zadane. Te dniówki głownie z jednej strony / niszy?


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 25-02-2019 18:31

(25-02-2019 15:52)Kirito92 napisał(a):  Pozdrawiam i życzę sukcesów Big Grin

I mam pytanko, ile czasu trwało doprowadzenie do takich dniówek ?

Pierwsza stronkę postawiłem w maju 2018 zapomnialem o niej totalnie. Przeglądając yandex metrica w listopadzie dostrzegłem że linki lockera padły a strona ma ruch. Zmieniłem na szybkości na poprawne linki i tak rowniez zaczął się dziennik. Ile to zajęło? Sam sobie możesz policzyć Smile


(25-02-2019 17:31)PremAccHack napisał(a):  Oby tak dalej.
I pytanko pewnie już było zadane. Te dniówki głownie z jednej strony / niszy?


Tak. Głównie 1 nisza. Aktualnie działam nad innymi. Hajs to około 90% pierwsza strona Jerk


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 04-03-2019 12:21

Podsumowania dziś nie będzie Smile

Natomiast podzielę się z wami nauczką Smile

Z 8 stron, które mam padła mi kolejna po zgłoszeniu zastrzeżonego znaku handlowego. Dlatego też prześwietliłem pozostałe z 7 stron i niestety. Aktualnie zgodnie z prawem unijnym (a tfu...) tylko 2 strony nie łamią żadnego prawa autorskiego i nie wykorzystują zastrzeżonego znaku handlowego.

Nie chodzi tylko o nazwę domeny, ale także wykorzystane logotypy. Wiadomo - że każe logo (wystarczy dodać jakiekolwiek z autorytetem, a podnosi to konwersję Jerk2) wykorzystane bez zgody już łamie owe prawo.

Jak działasz na hackach czy innych black hat sposobach to polecam sprawdzić sobie co łamiecie i może jesteście w stanie to wyeliminować - zamienić logo etc. Tutaj macie wyszukiwarkę: https://euipo.europa.eu

W moim przypadku zakupiłem host na shinjiru i najpierw przeniosę tam serwis o który mi się rzucili wcześniej i musiałem usunąć, a potem najnowszy usunięty. Oczywiście wstrzymuje działania SEO, bo nie chcę czegoś robić 2 razy pokerface

Do usłyszenia wkrótce Lol


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 08-03-2019 22:52

Szczęście chodzi parami... ale wg mnie nieszczęście też Lol
Najpierw pada mi strona, a 3 dni później pozycje kluczowej niszy lecą na łeb:

[Obrazek: S22.png]
(Oczywiście SERPY na podstawie USA i google.com)

Szybka obczajka co na to Ahrefs i jak się okazało jakiś debil podlinkował mi przeszło 100 shit linków.
Rozwiązanie? Podpięcie domeny pod Search Engine w celu wykluczenia tych backlinków, ale na kilka dni już można być pewnym spadku pozycji. Od razu zacząłem przygotowania do dodania nowych wartościowych linków Jerk2

Jak widać konkurencja nie śpi^^ To dobrze, bo nisza się w przeciągu miesiąca dość mocno rozrosła.


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - mahuzz - 08-03-2019 23:30

Te 100 shit linków - były z jakiegoś konkretnego kraju? Albo wyglądało identycznie & spamersko a'la PBN za dolara? Te same teksty/anchory przy każdym linku?

Co do pozycji... nie musi to być wina tych linków. Po ostatnim update Google prawie wszystkie strony mają mniejsze lub większe przetasowania. Linkować dalej i czekać! Wink

Ładne wyniki, zaglądam. Pozdro Smile


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 08-03-2019 23:35

(08-03-2019 23:30)mahuzz napisał(a):  Te 100 shit linków - były z jakiegoś konkretnego kraju? Albo wyglądało identycznie & spamersko a'la PBN za dolara? Te same teksty/anchory przy każdym linku?

Co do pozycji... nie musi to być wina tych linków. Po ostatnim update Google prawie wszystkie strony mają mniejsze lub większe przetasowania. Linkować dalej i czekać! Wink

Ładne wyniki, zaglądam. Pozdro Smile

100 linków - wszystkie ten sam kraj, ten sam anchor, ten sam tekst - linkujące do tego samego artykułu u mnie.

Dodatkowo wyglądają w ten sam sposób. Dlatego uznałem, że to właśnie to.


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - mahuzz - 08-03-2019 23:38

Ok, napisałem PW Wink