Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się wybić stronę samymi treściami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się wybić stronę samymi treściami? (/Temat-Czy-da-sie-wybic-strone-samymi-tresciami-159581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 20-11-2019 15:03

(20-11-2019 14:55)jarekxD napisał(a):  @[adamcio99922] jakaś aktualizacja? Wink

Najbliższy poniedziałek Smile


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 25-11-2019 10:46

Dzień dobry! Lol

Minęło prawie 2 miesiące od ostatniego wpisu. W tak zwanym międzyczasie minął również rok od momentu rozpoczęcia dziennika, dlatego też dzisiejszy wpis to również podsumowanie ostatniego roku.

Można powiedzieć, że rok temu trochę fuksem znalazłem stronkę, która dawała hajs na już. Niestety, aktualnie stronka już praktycznie nie żyje. Sporo się tutaj złożyło rzeczy, ale głównym powodem to konieczność oddania domeny. W efekcie tego ruch na niej dość mocno spadł. Aktualnie coś znów rusza, ale to tak jakby NOWA domena więc SEO chwile zajmie.

[Obrazek: 1.png]
(Strzałką zaznaczony moment przepięcia)


Owszem, od początku wiedziałem, że posiadanie w prawie 60-70% dochodów z jednej stronki to dość mocny problem, ale pozostałe nie zdążyły ruszyć zanim ta się przewróciła.

Z racji tego, że musiałem oddać jedną domenę uznałem, że wolę dmuchać na zimne i praktycznie cały październik to była zabawa z poprawkami na moich stronach oraz przepięcie ich na nowe domeny. Miało to zająć tydzień maks 2. Wyszło prawie 4 tygodnie...

Może się wydawać, że zmiana adresu nie zrobi wielkiej krzywdy. Jednak prawda jest zgoła inna. Powyżej widać zmianę nazwy, ale w sytuacji, gdy na starej domenie nie ma przekierowania na nową domenę. Ruch spada - dla google jest to nowa domena.
Poniżej natomiast przykład przepięcia domeny, gdzie stara domena nadal jest przekierowana na nową. Wówczas zmiany są nadal drastyczne, ale nie aż tak dotkliwe (nie ma 0 wejść) jakiś ruch pozostaje:

[Obrazek: 2.png]
(Strzałką zaznaczony moment przepięcia)


Reasumując. Wg mnie szkoda zachodu z przepinaniem jeśli strona to mało wartościowy hack. Owszem warto się bawić jeśli to jakiś portal whitehat na którym nam zależy, ale jeśli o hacki chodzi - strata czasu Jerk2

Lecz ja tego nie wiedziałem, musiałem się sam przekonać.

Kolejna sprawą, którą się zająłem to mój projekt strony multi niszowej. Nie wiem nadal jak to jest lub co jest nie tak, ale od momentu jej postawienia czerwiec-lipiec, ciągle jest z nią coś nie tak Jerk2 najpierw była cała masa zindeksowanych podstron przez google, których już nie było (domena przejęta), a kończąc na ciągłym spamowaniu shit linkami przez konkurencje.

Ciągle coś Lol

Reasumując. Ten rok dał mi sporo wiedzy, której jednak nie było. Aktualnie całkiem inaczej podchodzę do stron, SEO, pomysłów oraz działań.


ŚREDNIE ZAROBKI


Przez ostatnie ~2 miesiące średnia zarobków wyniosła: 44,68 USD na dzień.

Tragedia facepalm poniekąd to moja wina, ale nie w 100%. Posypało się sporo banów. Przepinanie domen i uciekanie od przypałowych z nazwą niszy w nazwie, a kończąc na tym, że moje główne zajęcie wymagało więcej uwagi.


PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS


Aktualnie znów mam więcej czasu, więc mogę spokojnie popracować znacznie intensywniej. W najbliższym czasie zakładam ruszenie kilku stron jedno-niszowych z hackami. Wybrałem kilka nisz, które już mam na multi-niszowej. Chce zobaczyć co jest lepsze - MULTI vs. JEDNONISZOWE.

Dodatkowo SEO stronki whitehat.

Cel nadrzędny to powrót w granice ~100 USD, wymaga to trochę czasu, ale jest do zrobienia.

W kontakcie! Jerk2


ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - headhunterz - 10-02-2020 22:20

Działasz coś jeszcze? Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - sparssow - 11-02-2020 06:36

Pewnie nie skoro nic nie pisze


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - twardy - 11-02-2020 10:06

Pewnie poradnik pisze LolLol


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 11-02-2020 10:16

(11-02-2020 10:06)twardy napisał(a):  Pewnie poradnik pisze LolLol

beka Napiszę poradnik jak wydasz ten o zarabianiu w mAjpEju Jerk



Dziennika nie zamknąłem i nie przestałem działać. Za dużo innych rzeczy na głowie, ale w niedługim czasie będzie update Wink


ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - headhunterz - 24-08-2020 22:00

Prośba o aktualizacje ;P
To jeden z moich ulubionych dzienników tutaj!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 07-06-2021 11:43

[Obrazek: 34t43ygt45hy.png]

a to uje... Na szczęście z hacków to nie wiele już zostało. Przerzuciłem się na bardziej "długowieczne" projekty. Aktualnie walczę z WP oraz blogami pod reklamy google.

W najbliższym czasie powrócę do regularnego publikowania w dzienniku. Choć dziennik to może za dużo powiedziane. Ogólnie pamiętam początek tego dziennika, regularne wpisy itd. Dawało to mega kopa do pracy, a w szczególności możliwość wymiany doświadczeń z innymi czy też opcja, żeby zobaczyć gdzie się było miesiąc, dwa wstecz.

Ogólny plan zakłada regularne publikowanie postępów w dążeniu do wyznaczonego celu. Nie pieniężnego tym razem, a prostego celu określonego dzienną liczbą wejść na stronę + case study odnośnie taktyki, którą założyłem odnośnie tej jednej konkretnej strony.

Pierwszy wpis w momencie, gdy zacznę publikować oraz planować pierwsze posty. Na ten moment jeszcze sporo pracy nad przygotowaniem wszystkiego Jerk


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - shf - 07-06-2021 12:09

Dalej opłaca się promować hacki pod PPA ?


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 250 USD/dzień do końca 2019 roku! - mahuzz - 07-06-2021 13:47

(07-06-2021 11:43)adamcio99922 napisał(a):  [Obrazek: 34t43ygt45hy.png]

a to uje... Na szczęście z hacków to nie wiele już zostało. Przerzuciłem się na bardziej "długowieczne" projekty. Aktualnie walczę z WP oraz blogami pod reklamy google.

W najbliższym czasie powrócę do regularnego publikowania w dzienniku. Choć dziennik to może za dużo powiedziane. Ogólnie pamiętam początek tego dziennika, regularne wpisy itd. Dawało to mega kopa do pracy, a w szczególności możliwość wymiany doświadczeń z innymi czy też opcja, żeby zobaczyć gdzie się było miesiąc, dwa wstecz.

Ogólny plan zakłada regularne publikowanie postępów w dążeniu do wyznaczonego celu. Nie pieniężnego tym razem, a prostego celu określonego dzienną liczbą wejść na stronę + case study odnośnie taktyki, którą założyłem odnośnie tej jednej konkretnej strony.

Pierwszy wpis w momencie, gdy zacznę publikować oraz planować pierwsze posty. Na ten moment jeszcze sporo pracy nad przygotowaniem wszystkiego Jerk

Ja bym wyjaśniał. Na 100% pisząc o stronie phishingowej nie mieli na myśli strony z jakimś generatorem.